Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek jó ez a haj?

Szerintetek jó ez a haj?

Figyelt kérdés

Ilyesmi hajat szeretnék, csak nem ebben a színben.

[link]

Nekem nagyon tetszik, csak most hosszú hajam van, és mindenki azt mondja meg fogom bánni, ha levágatom.



2012. ápr. 17. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz ez a haj,ha amúgy is ilyen "rövid" a hajad. Én is csak azt mondom,amit a többiek,hogy meg fogod bánni ha levágatod! Én egyszer váltam meg a hosszú hajamtól,és évekig szidtam magam érte,amíg meg nem nőtt.
2012. ápr. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jó frizura, csak azért azt is figyelembe kell venni, hogy ez alapból nem így néz ki, be kell állítani. persze az is biztos, hogy abszolút nem nehéz ilyen rövid hajból. amúgy szerintem nem vehető biztosra, hogy az ember meg fogja bánni. én is hosszú hajú voltam, aztán levágattam kb pont ilyen rövidre, mint a képen, kicsit talán hosszabb volt. mikör kijöttem a fodrásztól aki borzalmasan állította be, otthon rögtön elkezdtem keresni a hajhosszabbításról szóló cikkeket, aztán megmostam, megszárítottam ahogy nekem tetszik, és rájöttem, hogy tökjó ez a hosszúság is. most meg már úgy vagyok vele, hogy csak azért se akarok hosszú hajat mert minden csaj odavan hogy "jaaaj legyen hosszú hajam" aztán meg csak kisimítják hajvasalóval, sehogyse néz ki, csak lóg, baromi unalmas szerintem. én nem bántam meg, szerintem tökjó.
2012. ápr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó!

Én is nemrég vágattam le hátközépig érőből ilyen hosszúságút, és IMÁDOM! Szóval, ne törődj azokkal, akik azt szajkózzák, hogy meg fogod bánni, nekem is mindenki ezt mondta, de én tudtam, hogy úgysem fogom megbánni :)

2012. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem tetszik nagyon szép, de attol is függ h neked egyenes hullámos vay göndör a hajad. ja és számithatsz szerintem arra is h egy kicsit öregebbnek látszol. :D és most ezt tisztán jóindulatból.
2012. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik,és ha végül nem tetszene,akkor úgy is hamar megnő :)
2012. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Izabell ***** válasza:

Nekem is tetszik:)

Ha most hosszú a hajad, akkor tényleg jól gondold meg! Tudod, én úgy vagyok vele:az embernek bármikor lehet rövid haja, de hosszú, természetes...nehezen

2012. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :) szerintem le fogom vágatni, max ha nem tetszik visszanő, de ha nem próbálom ki a rövid hajat, sosem tudom meg, hogy hogy áll.
2012. ápr. 17. 20:50
 8/8 anonim válasza:

szerintem szuper ez a haj!! :)De neked lehet hogy nem álna jól! Jól gondold meg! Szerintem álj a tükör elé és képzeld el ez a hajat magadon és döcsd el hogy mejik áll jobban.

Ami a levágott hajat illeti... én ahányszor levágtam megbántam.De te neked kell dönteni.

2012. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!