Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Heti egy szoli mennyire...

Heti egy szoli mennyire látszik meg a bőrön?

Figyelt kérdés
És hány perces legyen?
2012. ápr. 16. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a bőr típusod és, hogy mikor kezdted, ha most mész előszőr akkor maximum csak 5percre feküdj be..1héten legalább 2x kellene elmened, hogy látszodjon majd valami. Utánna egyből nem szabad fürödni/zuhanyozni várni kell vele 4-5 órát, mert különben lemosod magadról a színt. Első 2 alkalommal csak 5percre feküdj be, utánna majd lehet 8perc utánna 10perc. És ha elérted azt a színt amit szeretnél elég 2hetente 1x menni, hogy ezért megmaradjon a színed. :)
2012. ápr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én igencsak fehér bőrű vagyok, eddig háromszor voltam. Kétszer 5 percre és egyszer 6. hetente egyszer megyek. Az arcom picit piros, de egyébként, húúúú, még soha nemvolt ilyen jó színem. :D Tangában szoktam, és igencsak látszik a különbség, már ennyi idő alatt majdnem olyan színű lett a bőröm, mint amit szeretnék. Szerintem ez alkat függő. Hetente menj, és lassan növeld. 5-7 percről. Attól függ, milyen a bőröd színe vagy érzékenysége.
2012. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!