Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kicsi a mellem! /kép/ Milyen...

Kicsi a mellem! /kép/ Milyen tapasztalatotok van a növelésében nektek lányok?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 14. 11:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

nem olyan kicsi a melled,formás is!

kort írjál hány éves vagy!!:)

2012. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
52%

az enyém is kb ekkora. én nem növelem. a párom így szereti és kész. én pedig már megbarátkoztam vele, hogy ekkora. amúgy előnye, hogy kisebb az esély a szülés utáni meglógásra :)

amikor fogazásgátlót szedtem, mintha nőtt volna egy picit, duzzadtabb volt. de a hatás elérése miatt ne szedd a fogit!!

félreértés ne essék, ha pasi lennék, nekem nagyon tetszene.

úgy veszem észre, hogy a pasik többsége most már inkább az ilyen kisebb mellű lányokat csípik. nem hiszem hogy olyan jó azokat a nagyokat fogni, meg egyáltalán viselni is nehézkesebb lehet.

vagy ha feszesíteni szeretnéd, akkor a gugliba bepötyögve biztos találsz remek otthon végezhető mellfeszesítő gyakorlatokat.

remélem meggyőztelek :)

2012. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

nem gondoltam volna, hogy ilyen normális válaszokat fogok egyből kapni! köszönöm!

amúgy 18 múltam egy hete. :)

2012. ápr. 14. 11:14
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel a cicvel nincs semmi baj, és annyira azért nem is kicsi. Mellette szól még hogy szép formás. Úgyhogy ne aggódj ilyenen fölöslegesen. :)
2012. ápr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nekem egy kicsit kisebb, mint a tied :)


de én nem aggódom :) ha valaki szeret, az úgysem a mellem miatt :)

2012. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

nos kedves kérdező!

férfi vagyok, 25 éves. jópár nőt magam mögött tudhatok szerencsémre, szóval ezért nyilatkozom.

a tendencia azt mutatja, hogy a kisebb mellű nők ritkábban kapnak mellrákot, valahol ezt olvastam. másik, hogy szerintem nekünk férfiaknak jobban bejön a kisebb mell, mint ahogy azt a 2. válaszoló is írta. jól ismerheti a pasikat :)

jobban tetszik nekem a kisebb, mint a nagy. ezt kényelmesebb megfogni, nem fulladok bele :), és igen, kevésbé lóg meg idősebb korra. kicsi és aranyos, szexi. meg a ruhában is szebben mutat egy ilyen méretű, mint a nagy cicik.

ha rám hallgatsz, megbarátkozol velük.

2012. ápr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nekem ennél kisebb és nincs vele problémám.:)
2012. ápr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

kedves 6.! 2. vagyok.

aranyos vagy, hogy ezt mondod :)

hát 21 vagyok, de volt szerencsém a 4 exeim közül 3 marhát kifogni! :D úgyhogy mondhatni van tapasztalatom :) kiismertem a férfiakat javarészt.

de a jelenlegi, és remélem az utolsó is, ő az Ő. a normálisabbjai közül való :)

2012. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
nem olyan kicsi és úgy látom legalább feszes. nyugi
2012. ápr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

Nekem ennél picivel kisebbek, de a párom imádja. Nyugi:)

21l

2012. ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!