Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Hamvasító...

Mit csináljak? Hamvasító samponnal mostam hajat, és egy kicsit lila lett.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A hamvasító sampon őszülő néniknek való, azért látsz néha kék meg lila fejű mamikat. Az persze kikopik és a fehér haj csak simán fehérebbnek látszik tőle.
2012. ápr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

tudom, de szőkítve van hajam és besárgult. azért mostam azzal :)

Kallossal mostam, kb 2 percig (se volt rajta)

2012. ápr. 13. 23:43
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát azt nem tudom. Az ősz haj természetes, azt fehéríti, de hogy a festettet.... szerintem nem igazán.
2012. ápr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ezt még a fodrászom mondta anno., hogy ha sárgul mossam ilyennel....
2012. ápr. 13. 23:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Ki fog jönni a lila belőle pár mosás után biztosan.
2012. ápr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A hamvasító sampon a sárga, nem kívánt árnyalat tompítására való, ettől ugyan nem lesz fehér a haj, ahogy feljebb írta valaki...

Ha lila lett, az azért van, mert ott károsodott a hajszerkezet és a szín jobban be tudott épülni. Ki fog jönni, ha mosod.

2012. ápr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen így van ahogy utolsó írta,ha annyira károsodott a hajrész az bizony belilulhat,sőt akár kék is lehet! Nekem is volt régen ilyen mikor platina voltam még és mindig sárgult meg tört aztán megmostam párszor ezzel és úgy jártam mint te! Nekem nem igazán jött ki azután kezdtem el barna lenni,aztán fekete.. Most rá 4 évre hamvasszőke vagyok,nem károsodik a hajam,mint a platinánál:) Ha platina vagy én ajánlom neked inkább a hamvas,hideg szőkéket mert a meleg szőke hajszínek sajnos nagyon tudnak sárgulni!
2012. ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

igazából a szőke minden árnyalata megtalálható már benne :S :D

de egyébként megoldódott a problémám. Megmostam és aránylag mostmár normális :P

2012. ápr. 16. 17:23
 9/9 anonim válasza:
Legközelebb hígítsd fel vízzel a hamvasítót - egyszer nekem is "bekapta" a frufrum, azóta nem töményen teszem rá a sampont. Illetve nem mindegy, hogy milyen erősségű a hamvasító, a Kallos például intenzívebb színt ad a Schaumához képest. Volt régen a Revlon professzionális termékcsaládjában egy hamvasító koncentrátum, amiből vízbe kell tenni pár cseppet és leöblíteni vele a hajat. Nekem az nagyon bevált, igaz, nagyon drága is (a fodrászom használta).
2012. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!