Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most mit tegyek? Mivel kezelje...

Melinda- kérdése:

Most mit tegyek? Mivel kezeljem az arcomat?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok. És má1 1 éve kezdtek el jelentkezni nálam a pattanások és miteszerek az arcomon. Eddig volt három dolog amit használtam.(egy miteszer ellenni tonik CleanandCeal, egy avonból rendelt 3in1 arctisztító tonik és hidratáló, meg egy garnier pure active pattanás eltávolító zselés állagú krém) Viszont a neten láttam hogy egy bizonyos összetevő nyagyon káros és mosószerekbe használják:sodium lauryl sulfate. (ezt mindeggyik készítményben megtaláltam)És nagyon megijedtem viszont problémás a bőrőm mit tegyek??

( a bőrtipusom száraz egyáltalán nem zsíros)



2012. ápr. 10. 21:48
 1/3 anonim válasza:
Én is így voltam vele.Aztán a bőrgyógyászom felírt egy Zineryt keveréket.Az nekem nagyon jó volt mert mind eltüntette a pattanásaimat.Nagyon tudom ajánlani neked is!:)
2012. ápr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, de valahol olvastam , hogy mézzel bekened az arcod vársz 15 percet és utána lemosod langyos vizzel. Nálam ez bevált én hetente egyszer kentem be az arcomat és sokkal jobb lett már kevesebb a pattanás az arcomon a méz mindegy hogy milyen fajta. Én általában sima virágmézzel kenem be . Ezt ajánlom neked.
2012. ápr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nezz szet a naturkozmetikumok kozt. A dm-ben pl az Alverde, a mullerben a terra naturi markak jok es olcsok is. Ezekben tuti nincs sls. :-)

Illetve keszithetsz magad is kenceket, lukreciakencei.hu -ra menj fel es sok erdekesseget talalsz.

2012. ápr. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!