Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frufru áll jól a kerek...

Milyen frufru áll jól a kerek archoz?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 9. 20:57
 1/6 anonim válasza:
Hátt énis hasonló helyzetben vagyok...szerintem oldalfrufru, de nem az a szembefésülős, kicsit szolidabb. Én sosem merem kipróbálni xD
2012. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem kerek az arcom, életemben egyszer vágattam kis oldalfrufrut, de alig vártam, hogy megnőjön. Borzasztóan állt, pláne, hogy kicsit hullámos is a hajam. :(
2012. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kerek archoz nem igazán áll jól a frufru, még kerekebb hatású lesz. Frufru nélkül, kicsit hosszabb hajjal hosszúkás hatású lesz az arc.
2012. ápr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hosszú a hajam, és azért szeretnék frufrut, mert ha ki van engedve akkor bele lóg a szemembe, főleg ha a suliban írok. Elcsatolni nem szeretem, ha a fülem mögött van akkor meg irritál.
2012. ápr. 13. 15:29
 5/6 anonim ***** válasza:
oldalfrufru! :)
2012. máj. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. máj. 13. 12:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!