Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenitsem az...

Hogyan szőrtelenitsem az intim területet? Eddig előbb lenyirom és aztán borotvával csinálom, de nagyon hamar visszanő mit lehet csinálni hogy ne nőjön olyan hamar vissza?

Figyelt kérdés
és azután hiába hidratálózom de amikor nőnek kifele a szőrszálacskák viszketviszketnek és begyullad a gyöketük . Mit lehet tenni vele?

2012. ápr. 9. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress fel egy kozmetikust és gyantáztasd. Fájdalmas lesz de utána egy darabig nem lesz gondod vele. A "szépségért megkell szenvedni"
2012. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kb mennyire fájhataz? :///
2012. ápr. 9. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem eléggé fáj a gyantázás, bár azon a területen még nem mertem gyantáztatni, de nem is tervezem.

Körömvirág krémmel kend, én azzal kenem és azóta nem gyullad be. Na de ne azzal a krémmel, amibe ezer másik összetevő is van. Azt hiszem ilyen krémet bioboltokban lehet venni, csak a körömvirág van benne, semmi egyéb cucc.

Én azzal kenem mindenem, és sehol nem gyullad be a szőrszálak gyökere :) próbáld ki, hátha használ.

2012. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!