Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy erősebb,...

Mit tegyek, hogy erősebb, több legyen a hajam?

Figyelt kérdés
Nagyon keves hajam van , vekony szalu. Nagyon szeretnem ha dusabb lenne es valahogy megerosodne foleg hatul. Mit ajanlanatok? Nagyon el vagyok keseredve.. :(

2012. ápr. 8. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

használj hajdúsító sampont

bemész a dmbe vagy rossmanba rengeteg minden van már :D megkérdezed biztos tudnak neked ajánlani rengeteget :D

2012. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mar egy csomot kiprobaltam,semmit sem ernek :(
2012. ápr. 8. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

2kanál szódabikarbóna+1 liter langyos víz-ez legyen a samponod! Nem számít, hogy nem habzik, nem is szükséges, attól még tisztít! A szb. lebontja a zsírosodást, koszt a hajadról!

2kanál almaecet+1liter víz-ezzel öblítsd le! Ezzel lemosod a szb. maradványait+fényes, puha lesz a hajad.

Utána öblítsd le jól vízzel a hajadat!

Én kipróbáltam. Tapintásra olyan érzés volt, mintha zsíros maradt volna a hajam, de látszatra egyáltalán nem!+puhább és dúsabb is lett.

2012. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
KoszOnom szepen,majd kiprobalom :)
2012. ápr. 8. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Az igazán jó minőségű samponokat nem a DM/Rossmannban kapod. Ha gondolod, privátban tudok ajánlani.


A házilag összeeszkábált cuccokat nem javaslom, csak ha nagyon értesz hozzá. A szódabikarbóna leszed bizonyos koszokat (ezt mellesleg a sósav is megtenné, mégsem javasolja senki neked), viszont nem fogja pótolni a lipid- és fehérjeveszteséget, amit a környezeti károk okoznak a hajadnak. Nem véletlen, hogy a második válaszolónak tapintásra nem lett jó a haja.

A hajápolás bonyolult dolog. Ha csupán szódabikarbónával és vízzel meg lehetne oldani, a gyártók is ilyen samponokat készítenének. Olcsóbb lenne nekik.

2012. ápr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Sósav, szódabikarbóna, a kettő tényleg ugyanaz-_-'

Nem azt irtam, hogy tapintásra nem lett jó, csak azt, hogy picit zsírosnak tűnt tapintásra. De sokkal puhább lett. Hidd el én már kipróbáltam sokféle sampont, olyat is, amit szakértő ajánlott...igen, amíg kimosom, addig okés, másnapra meg mint a kefe. Nézdd csak meg mi van a samponokban, nézz utána mi mit jelent, aztán ámulj és bámulj! Amúgy meg, csak nem gondolod, hogy majd a samponokkal betudod vinni a tápanyagot a hajadba...pfff! Azokra pakolás kell, és ha lehet, azt sem vegyi anyagokból, bár ki hogy érzi!

2012. ápr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17>40-es válaszoló. Felhívnám a figyelmed a "hasonlat" szó jelentésére. Elég alapvető dolog hogy a dolgokat nem sajátmagukhoz hasonlítjuk. Az okosságaidra meg csak pár szóban reagálok. A kérdés az volt, hogy mivel érdemes a kérdezőnek tisztítania a haját, hogy a fent megjelölt célját elérje. Ebből a szempontból teljesen érdektelen, hogy mennyi sampont próbáltál ki. Az csak annyit jelent, hogy pont azok pont neked nem voltak jók. (Én csak keveset próbáltam, de mosás után egy héttel is remek állapotban van a hajam. Tudod beviszi a szükséges tápanyagot, amit szerinted csak nem gondolok).
2012. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!