Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Felnyírt hajra lehetséges...

Felnyírt hajra lehetséges póthajat illeszteni?

Figyelt kérdés
Baloldalon felnyírtam a hajamat. Már legalább egy éve ilyen és nagyon meguntam. Mivel nem a legegyenesebb a hajam, érdekes lenne, ha visszanöveszteném. Lehet-e olyan megoldás, hogy erre a kis picire (kb. 6 mm) ráilleszteni a póthajat?

2012. ápr. 7. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát szerintem még picit növesszed, mert abba lehet nem állna meg a csat....viszont ha picit hosszabb már és van annyi hajad, ami hosszú, hogy ráfésülöd, hogy eltakarja a csatot, akkor akár jó lehet...de nem tudom, sose volt dolgom póthajjal, ha van rá pénzed akkor egy próbát megér, de mindenképp növesszed még picit.


Most untál rá? Vagy 6 mm-t nőtt 1 év alatt???

2012. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

még mindenképp növeszd legalább 2 centit. nem igazán értek a póthajakhoz, de oda nem hinném hogy lehetne póthajat rakatni, hiszen annyira rövid az a rész és ezért nem is lehet tincsekbe összefogni.

nekem is fel van nyírva és meglepően gyorsan nő. 2 hét alatt nekem (mindenféle túlzás nélkül) legalább 3 cm-t nő és szerintem nem néz ki hülyén ha csak hagyod simán nőni, hiszen nekem sem egyenes a hajam és nem gáz ha már olyan hosszú.

2012. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!