Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék póthajat, hülyeség?

Szeretnék póthajat, hülyeség?

Figyelt kérdés

kicsit félek tőle, mert anyukámnak volt ragasztva, de az kiesett egy hét után, felvarrt is volt neki, de az meg nagyon húzta a fejét... meg lehet csinálni úgy ragasztva hogy nem esik ki? ha nem, akkor varrják még valahol? mert nekem az tetszett nagyon

és mennyibe kerül kb a póthaj? gondolom hossztól függ, olyan 60 centi körül gondolkodom

ja meg festeni azt lehet ugye? mert vörösre van festve a hajam, és a színt azért szeretném megtartani xD



2012. márc. 26. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Hülyeség, mert kb 100ért is szart kapsz...Nem elég dús, nem elég jó minőségű,és rosszul is rakják fel és nagyon hülyén tud kinézni.

Amilyen a sztároknak van berakatva , a nyakamat rá hogy vagy fél milkó :/

2012. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Európai haj az olyan 15.000-től kezdődik, de attól is függ, hogy milyen hosszút és hány tincset veszel. Vaterán sok van, nézz szét! :) Festeni, vasalni, göndöríteni mosni is lehet.

Amúgy a mikrogyűrűre nem gondtál vagy a hőillesztésre? Mert elvileg nem lenne szabad kiesnie.

2012. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mi az a mikrogyűrű? xD
2012. márc. 26. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:
vegyél csatos póthajat!
2012. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
gondoltam rá, de az nagyon látszik hogy csak fel van csatolva nem?
2012. márc. 26. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha volt anyukádnak miért nem őt kérdezgeted?:)

Szerintem hülyeség, inkább vigyázz az eredeti hajadra és azt növesszed, arra legalább büszke lehetsz.:)

Meg speciel nekem nem tetszik, sokszor annyira feltűnő, hogy valakinek póthaja van,meg ápolni se lehet, mert nem igazi haj,nincs honnan táplálkoznia...és ha vasalod is azt a hajat, kb pár hét és letörik 10 centi is....meg szálkás, csúnya lesz....áhhhh...nem ér annyi pénzt szerintem!:// De ezt neked kell tudni, mi csak a véleményünket írjuk.

2012. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meg most látom, hogy a póthajat még festeni is akarod.....áhhh HATÁROZOTT NEM szerintem!!://

Előző voltam.

2012. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!