Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány percre menjek szoliba?

Hány percre menjek szoliba?

Figyelt kérdés

Eddig 7 alkalommal voltam így:

1x5perc

1x6perc

2x7perc

2x8perc

1x9perc

Csokiszoliba járok.A hasamon már látszik de nekem úgy tünik hogy a lábam még mindig nem barnult semmit(ez 3 hét alatt).Lehet hogy túl gyorsan emeltem e perceket?Szerintetek hány perccel kéne folytatnom?


2012. ápr. 6. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól számoltam akkor heti 3x jártál szoliba? Az egy kicsit még sok is, heti kettő az ajánlott. Egyébként meg, ha állószoliba mész az kevésbé barnítja alapból a lábszárat. Szerintem érdemesebb lenne ritkábban több percre járnod.
2012. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az első héten voltam 3szor.utána 2 hetet 2szer

de nyárra szép barna színt szeretnék:)))

és hány percnél kéne megállnom?vagyish nem emelni tovább

2012. ápr. 6. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:
én 20 percre szoktam fekvőbe, 15percre állóba
2012. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!