Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen fehér bőrből (1. kép)...

Ilyen fehér bőrből (1. kép) kb. mennyi szolizás után lesz ilyen barna a bőröm (2. kép)?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. ápr. 2. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
húú szerintem olyan 2-3 alkalom, de számíthatsz ha olyan a bőröd elöször lehet leégsz
2012. ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gondolom, olyan 10-12 perces alkalom esetén csak.
2012. ápr. 2. 22:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen a bőröd. Én pl nagyon gyorsan barnulok, szinte soha nem égek le.

Múlthét vasárnap voltam 6 percet, most vasárnap 10-et. Már most sokkal barnább vagyok, mint a második képen a nő. Az első képhez hasonló színem volt.. :)

2012. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én 4 alkalommal voltam most az idén (használtam szolizás előtti krémet) és elég látványos már most a barnulás :) először 6 utána mindig 8 percet voltam
2012. ápr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-3 ahha... nekem is kb olyan a bőröm mint az 1.képen. holnap lesz a 7. alkalmam szoliban, mindegyik 5 perces, alig barnultam valamit :(((
2012. ápr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem próbálkozz meg egy másik szolival :) Bár lehet, hogy nem olyan típusú a bőrös, ami könnyen barnul :)
2012. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát nem, ez a baj, hogy mindig csak leégek, nyáron hiába kenem magam napolajakkal akkor is leégek :S aztán meg lehámlik a bőröm
2012. ápr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbálj nagyon minimális időre menni, aztán egyre jobban növelheted, amikor már megszokja a bőröd :)
2012. ápr. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!