Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 2012-ben a göndör vagy az...

2012-ben a göndör vagy az egyenes haj a divat?

Figyelt kérdés
Nekem hullámos, de legtöbbször vasalom.
2012. ápr. 1. 12:52
 1/8 Ci.ara ***** válasza:
sztem ez nem divat kérdése pl nekem egyenes haj 100X jobban áll mint a göndör ezért ha most a göndör lenne a nagy divat így is úgy is egyenes lenne a hajam mert az sokkal jobban áll :)
2012. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :D Amúgy a göndör és az egyenes is jól áll, de mindenki mást mond.
2012. ápr. 1. 14:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a göndör haj mellett voksolok

Fiú létemre, mindenki megirigyeli a sörényemet :P

2012. ápr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. ápr. 1. 16:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Ami szerintem divatos most, az a természetes göndör/hullámos haj. :)

Nekem alapból se nem egyenes, se nem hullámos, ezért évek óta vasalom. A hullámos, göndör haj sokkal jobban áll, de pár óra múlva kirúgja magát hiába bármilyen jó minőségű lakk, wax vagy akármi.


A héten voltam fodrásznál és meg lett ritkítva a hajam, úgyhogy most megint próbálkozok a fonással. Eddig nem volt jó az sem, mert nem egyenletesen volt hullámos a hajam, hanem olyan összevissza, inkább kócos hatású volt. Pedig nagyon örülnék, ha találnék valami egyszerű, természetes megoldást arra, hogy a hajam kordába tudjam tartani (értsd: már azt se bánom, ha egyenes, csak ne kéne vasalnom, de nyilván hullámos hajnak örülnék a legjobban).


Amúgy a hullámos, göndör szerintem különlegesebb is, főleg manapság, mikor minden 2. lány agyba-főbe vasalja a haját.

16/L

2012. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi :))
2012. ápr. 1. 19:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a haj hosszától is függ, akinek szép hosszú annak jól állhat a loknis haj, de az egyenes is.

Nekem vasalás nélkül egyenes, pici hullám van, ha elalszom, így nem vasalom, de nem is göndöríteném hajsütővassal, max én is befonnám, ha kicsit hullámosabb hajat szeretnék.:)

2012. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
olyan 15-20 évvel ezelőtt senkinek eszébe se jutott vasalni a haját...mindenki dauerolt, csavart, göndör hajat akart, de legalább hullámosat. alkalomra főleg a csavarás volt a divat. olyan nem volt, hogy "az egyenes jobban áll, ezért ha göndör lenne vasalnám". fel sem merült senkiben. ezt csak most találták ki pár éve.
2012. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!