Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális h szőrös a hasam?

Normális h szőrös a hasam?

Figyelt kérdés
Lány létemre szőrös a hasam, ez normális? mindenkinek szőrös?
2012. ápr. 1. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten mindenkinek, ha nem szőrteleníti.
2012. ápr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy nem megszokott. :)
2012. ápr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pihék mindenkinek van de a szőr az abnormális! Hormonzavarra utal és nem mellesleg nem esztétikus!
2012. ápr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Én is pihékre gondoltam, hogy az mindenkinek van.
2012. ápr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
aha nekem is az! Elkezdtem gyantázni és erősebb lett! Pedig bajszomat is gyantázom és azt jól leviszi és gyengébben nő! Ha zavar gyantázd le de ha nem annyira akkor inkább ne mert megerősödhet
2012. ápr. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a köldököm alatt van egy csíkban, de mintha pasi lennék. :D Kicsit sötétebb ott a szőr, de tudom miért. 2x leborotváltam sajnos. És azóta sötétebb a szőr, de mivel csak egy csíkba van, azokat csipesszel kiszedem.

Egyébként normális bizonyos mértékben.

2012. ápr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is régen,inkább pihék voltak..aztán elkezdtem leborotválni. (Nem tudtam,mi lesz a következménye..már tudom sajnos,elég csúnya..:S)
2012. ápr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is az, én szőkítem. sőt, a nunimon is ugye borotválni szoktam a szőrt, és néha a borotva fejjebb csusszan, mint ahogy szeretném, közel e hasamhoz, és már ott is erősebbek a szőrök.. a bugyimon túl is már szőrösödök... 20l
2012. ápr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!