Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna gondor hajam van. Es...

Barna gondor hajam van. Es beszeretnem festeni vorosre. De nem tudom jol allna-e kerek az arcom is. Segitenetek?

Figyelt kérdés

kb ilyen most: [link]

es ilyet szeretnek:

1. [link]

2. [link]


2012. márc. 31. 17:40
 1/3 anonim válasza:
Szerintem inkább valami sötétebb vörös.
2012. ápr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a kívánt színhez le kell szívni világosabbra a hajat hidrogénnel, és csak utána ráfesteni a kívánt színt. ez nagyban változtatna a hajad állagán, ezért nem maradna ilyen szép göndör. a lenövés is nagyon csúnya lesz, és nehezen újrafesthető.


szóval szerintem nagy hülyeség, ráadásul az arcodhoz nagyon természetellenesen hatna.


ha változást szeretnél, fess csak csíkokat a hajadba. a göndörben szerintem nagyon jól mutat. már lehet hajfestékeket venni minden színben akár a kívánt vöröset is belefestheted.

ez ilyen korban normális, viszont sose fesd be az egész hajadat főleg ne szivatsd le mert nem olyan könnyű azt visszafesteni az eredeti színre,később úgyis megbánod. ezzel nagy átlagban mindenki így van.


ha kérdésed van, írj nyugodtan privátban, szívesen segítek, csak kérlek ne tedd tönkre ilyen fiatalon a hajad az egész világosításával.

2012. ápr. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
húú köszi a válaszokat:)
2012. ápr. 25. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!