Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen megoldás van arra,...

Milyen megoldás van arra, hogy felül szépen le tudok barnulni, a lábaim pedig nem?

Figyelt kérdés
Azt hozzá kell tenni, sajnos sokszor kénytelen vagyok "dugdosni" őket, mert sajnos elég szőrösek... A gyanta kb 2 hétig tart, az epilátor pedig addig sem... Nemrég fogytam nagyon sokat, vehetnék fel csinos ruhákat, de ... Keserű az élet :-(
2009. jún. 15. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:

borotváld a lábad... ez az első tanácsom.... nem értem miért utáljátok ennyire a borotvát.... mindegy is-.- ha ezt nem akarod, maradj szőrös, te bajod.. már bocs

és a szín : a lábadon kevesebb színpigment van, mint a tested többi részén... úgy mint mindenkinek.. járj szoliba...vagy kend vmi jó minőségű barnítóval

2009. jún. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van, borotváld. Én is borotválom a lábamat, mert nekem gyantánál is már 2nap múlva nő... epilátort meg nem bírom, tép mint az állat.

Amúgy se egy nagy szám a borotválás, igaz, szinte minden nap kell csinálni, de max. 5 perc, nem több.

2009. jún. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!