Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » BIOXET krémről valakinek...

BIOXET krémről valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni de, csak ha használ és ha valaki tudna róla mondani valamit, tapasztalat alapján nagyon örülnék neki. Előre is köszönöm :)
2012. márc. 30. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
En hasznalom,es mar itt valaszoltam is,csak akkor epp hogy elkezdtem a hasznalatat.A kremet arcra es body kremet labra kezre,januarban vettem.Nekem a labaim is nagyon szörösek,meg az egesz combom is.Addig borotvaltam,a kenes kezdete elött,epilaltam,eddig meg csak 2x.A krem nagyon jol hat,a ször kb.60% mar nem nött ki,es nagyon vekony.Most ujra kell epilaljak,de a mostani ször mar alig latszik,mert vekony is,es nem olyan sürü erös,mint azelött.Az arcomon,nem ilyen gyors tempoban halad,de ha jol emlekszem,az utasitas nincs mar meg,a kezen,labon ,gyorsabban is hullik,mint az arcon.En nagyon elegedett vagyok.
2012. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mert én azt hallottam hogy ez nem tartós és hogy 8 hónapig kell használni hogy eredménye legyen és hogy egy kis tubus nem elég szinte semeddig mert napi kétszer be kell kenni magad
2012. márc. 30. 12:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudnál kicsit többet mondani nekem erről mert komolyan érdekelne csak bírjam anyagilag is :(
2012. márc. 30. 12:51
 4/7 anonim ***** válasza:
En forumokon olvastam hogy igenis tartos,a tubus kremet,en jan. vettem,de meg kb. negyed van benne.Van hogy 2x kenem,van hogy egyszer.A kremek,elegge tömörek,igy jol szet lehet kenni a börön,igy nem kell olyan sok belöle,az arckrem,meg tovabb tart.( honap kell hogy valaki teljesen ször mentes legyen,de ez függ a szörtöl is szerintem,olyan mint en,aki mindenütt erösen szörös,talan több is,megis ahogy irtam,nekem mar sok nem is nö.Van akinek eleg egyszer epilalni magat,többet a ször egyaltalan nem nö(baratnöm),ha nincs tul erös szörzeted,kevesebb ideig kell kenned magad hogy ne nöjjön.
2012. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
boccs,iras hiba.nem ( honap,hanem 8 honap.
2012. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon remélem hogy jó lesz nekem is, erre felbuzdulva meg is veszem, nagyon szépen köszönöm, hihetetlenül sokat segítettél
2012. márc. 30. 13:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Borotválás után is használhatom, vagy csak epilálás és gyanta után ?
2013. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!