Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal? (...

Mit csináljak a hajammal? ( kiegészítés is van )

Figyelt kérdés

2-3 éve vasalom a hajamat, és annyira még nem károsítottam, de a vége már elég töredezett. Ha levágatom, akkor az nagyon rövid lesz, és az én hajam hajvasalás nélkül nagyon gáz...olyan szana-szét álló!

Milyen krémeket használjak a töredezés ellen?

És a hajhoz varrás az nagyon drága?

Ti mit tennétek?


2009. jún. 15. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ha már töredezett, akkor hiába raksz rá pakolást, akkor is olyan marad, esetleg kicsit fényesebb lesz, de ugyanolyan törött. Mindenképpen le kéne vágni belőle, ha nem is az egészet, de a végét, és minden hónapban egy centit vágni, akkor egy idő után lenő a töredezett rész, de ha vasalod, akkor később is ilyen lesz.
2009. jún. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A 2. kérdésedre reagálnék: a hajhoz varrás sztm biztos nem olcsó, de tuti tönkreteszi a hajadat, a barátnőm fodrész, rengeteg hajbevarrást csinált, neki is van, de őszintén elmondta nekem, hogy hajbevarrás utánteljesen széttöredezik a haja és le kell vágni, tehát ez sem jelent sztm számodra megoldást.


Menj el egy jó fodrászhoz, esetleg hidratáló pakolással lehet, hogy javítani tud a hajad állapotán. Hővédőkrémet használsz a vasaláshoz?

2009. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
latte serical-t vegyél.
2009. jún. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hajbevarrás a fodrászom szerint nagyon drága és ha úgy teszik fel, hogy tartós legyen, akkor nagy húzza a hajat.Mondta, hogy ő is kipróbálta, de este szörnyen fájt a haja.
2009. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, használok hővédő krémet, a fodrászomtól veszem.

Amúgy köszönöm az eddigi kommenteket !!=)

2009. jún. 15. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:

én is vasalom a hajam, de nekem ráadásul alapból vékony szálú, könnyen töredezik.

én kipróbáltam ezt az új Syoss sampont meg hajpakolást, nekem nagyon jó, így ami eddig össze vissza állt(mert el volt töredezve) sokkal normálisabban áll, a hajamat csak nagyon ritkán kell vasalnom.+ használok avon hajvégápoló szérumot is:)

2009. jún. 17. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!