Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim gyanta? (Többi lent)

Intim gyanta? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Még soha nem kértem intim gyantázást.De már nagyon unom,hogy a borotvától folyton begyullad a bőröm,ezért ki szeretném próbálni.Leírná vki,hogy ez pontosan hogyan zajlik és milyen áron mozog általában?Mire kell figyelni és hogy önmagában ez nem kellemetlen,hogy egy kozmetikában terpesztesz..?:S Nem tudom máshogy elképzelni,de hálás lennék,ha valaki (aki már igénybe vette) leírná részletesen,hogyan is zajlik egy ilyen kezelés:)

És még annyit,hogyha a fenekemnél is van pár szál,akkor azt is legyantázza?


Köszönöm!

22/L


2012. márc. 27. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hol csináltatod.Vidéken,vagy Bp-n..Kicsi vagy híresebb szalonban:)Általában drágább mint egy láb v kézgyanta.Úgy zajlik, hogy felfekszel a kozmetikusnál egy masszázságyra,széttárod a lábad.Rajtam volt tangabugyi és a kozmetikus húzogatta a bugyit rajtam és ahol elhúzta,ott kent rá gyantát,majd lerántotta.Igazából annyira nem volt vészes,mert én alapból évek óta az egész intimterületet epilálom.Viszont maradtak kihagyások.Előtte volt hintőporozás,utána pedig némi olaj ill krémezés.A fenekednél lévőket is megcsinálja.(olyankor hasonfekvés van)
2012. márc. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Budapesten mennék,esetleg tudna vki ajánlani egy jó szalont?

2012. márc. 28. 13:02
 3/9 anonim ***** válasza:

én egyet tudok....soha de soha többé ott nem gyantáztatok...!!!! nekem úgy fájt...felénél abba kellett hagyni, mert már leizzadtam a fájdalomtól...iszonyat volt!!!! de teszem hozzá, hogy alacsony a fájdalomküszöböm..és irtó érzékeny a bőrőm:/

23L

2012. márc. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát köszi :D nekem aránylag magas..a bőröm meg közepesen érzékeny..:D de bírom a fájdalmat/tetoválások,piercingek vannak rajta/
2012. márc. 28. 15:58
 5/9 anonim ***** válasza:

tetkom nekem is van...bordánál...piercing most van betervezve....a tetko nem fájt...de ez..a gyanta számomra halálos büntetés:D de kétlem h neked ugy fog fájni, mint nekem...én csak béna vagyok!:)

23L

2012. márc. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát most kicsit bef*sattál :D de meglátjuk,jövőhéten megyek :D
2012. márc. 29. 18:27
 7/9 anonim ***** válasza:
mindenképp menj! aztán meglátod hogy birod...de én puhap*cs vagyok uh neked sima ügy lesz!
2012. márc. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na milyen volt?
2012. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kibírható,vidéken voltam anyum egyik ismerősénél.nagyon féltem,de nem volt olyan vészes mint vártam :)
2012. júl. 24. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!