Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos vállra mit ajánloto...

Pattanásos vállra mit ajánlotok? Hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
szoli, később napfény, esetleg szárító arctonik.
2012. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legjobb a gyógyszertári alkohol - minden pattanást leszárit és nincs benne egy csomó felesleges kémiai anyag amiket az ilyen tonikokba raknak.
2012. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Napozást. Ha lehet. De leginkább az "öregedés" oldja meg a problémát. Ez is hozzátartozik a tini korhoz.
2012. márc. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 balkalolka ***** válasza:
100%
Pár hét tej- és tejtermék-mentes diéta sokat segíthet.
2012. márc. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

sok mindentől lehet pl:


- konditerembe jársz és félmeztelenül lefekszel az izzadt padra

- alapból zsíros a bőröd, kerülni kell a zsírban/olajban sült ételeket (rántott hús, sül húsok, sült krumpli) ezen kívül mindent ami zsíros lében úszik (pörköltek, paprikás krumpli, és barátai)

-sok víz, a cukros üdítők helyett

- ne feküdj le megtömött hassal!


tini koromban nekem is volt, később az arcom lett nagyon pattanásos. Hiába a csodaszerek, heti rendszerességgel kozmetikus, arctisztító tonikok, az oxi nevű pattanástalanító, ami akkor méregdrága volt, de hát nem múlt el. Azt mondták ha 20 elmúlok, elmúlnak a pattik is, de közel a 30-hoz még mindig csupa ragya voltam. Amikor viszont normálisan kezdtem enni, grillezett húsok, párolt húsok, az olajban sült húsok helyett, gyümölcsök, zöldségek, a krémes sütik helyett (a mai napig esténként elrágok egy répát nyersen) és a kola meg az üdítők helyett víz, kitisztult az arcom.

Most 31 vagyok, sokan 26-nak néznek.

Az is nagyon fontos, hogy ne tömd tele a hasad lefekvés előtt, de az sem megoldás, hogy éhesen fekszel le. Úgyhogy Meg kell találni az aranyközép utat. Én ha este megéhezek, már csak narancs, alma, vagy répa.

Az is egy tévhit, hogy 6 után már nem szabad enni. Persze, ha 9-kor fekszel le, akkor jó, de éjjel 1-kor, vagy 2-kor, akkor úgyis megéhezel, és enni fogsz! Lefekvés előtt 3-4 órával már ne egyél, max csak gyümölcsöt. fontos a reggeli széklet, amely nagy eséllyel elmarad, ha az ágyban még megeszel 3 szelet rántott húst.


Hülyén hangzik amit írok, ebbe a modern Mcdonalds korban igaz?


A legjobb amit tehetsz egyébként, hogy elmész szakemberhez, dietetikushoz.


Vagy ajánlok egy jó könyvet:

Szendi Gábor: Paleolit táplálkozás.

Nagyon nehéz nyelvezetű könyv, de érdemes végigolvasni.

2012. márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Parajdi sószappant.


[link]

2012. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nő vagyok, nekem is állandóan pattanásos volt a hátam és a vállam is.Semmi nem használt,pedig az akkori lehetőségekhez képest sok mindent kipróbáltam.A két lányomnak is pontosan ilyen.Még citrommal is kenettem,krémeket használtam,napoztam,életmódot váltottam/étkezés/ semmi nem használt,akkor.Mikor megszültem az első gyermekemet megszültem,mintha elfújták volna.Utána annyian irigyelték mert nagyon szép vállam és ritka szép hátam lett./másoktól hallottam,én nem láttam a hátam/.nem lehet tudni,még nem olyan a mai tudomány.

Azért sok sikert és jó egészséget kívánok!

2012. ápr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia! Ettől 2 hét alatt garantáltan elmúlik, nekünk mindhármónkmak bevált természetes szer:


[link]


Tapintásra 2 nap után egész más a bőröd felszíne. Az arcot is rendbe vágta, Rossmann termék.

2012. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!