Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok az ilyen hajról,...

Mit gondoltok az ilyen hajról, megcsináljam?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Félhosszú sötétbarna hajam van. Barna szemem, szemöldököm. Bevállalós vagyok, és szerintetek ha vörössel/lilával csináltatnám az milyen lenne?

Rézvörös legyen vagy sötétebb vörös? Csak a hajam végét festetném, vagy csíkokat bele.


2012. márc. 25. 13:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Fontos, hogy szeretnék változtatni. Nagyon kell már a változás :)
2012. márc. 25. 13:48
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan csináld meg ! :)
2012. márc. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is tettszik :) Szerintem csináltasd :)

Ha azt szeretnéd hogy látsszon jobban akkor a rézvöröset.

Ha pedig természetesebb hatást akarsz akkor sötétebbet :)

2012. márc. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha szép arcod van, és azt akarod, hogy ráirányuljon minden figyelem, akkor csináltasd meg.No és akkor, ha az öltözködési stílusod is ilyen.
2012. márc. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jéé, ez olyasmi mint az ombre hair, nem is tudom mi a különbség.. Én olyat szeretnék, az ugye szőke. Akkor csak a szín lenne a különbség? Szerintem csináltasd meg, jól néz ki.
2012. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem csináld meg :)

nagyonszép *o*

2012. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
aaahw persze ! :D
2012. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha épp nem munkakeresésben vagy,akkor csináld:))
2012. márc. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Érettségi előtt vagyok. Az itteni tanárok ismernek, de az emelt érettségi nem a suliban lesz, ez gondot jelentene?:/ Mármint másik suli csinálja az emelt érettségit, és az ottani tanárokat szerintetek ez befolyásolná?


(az én tanáraimat (középszintű érettségik) biztos nem befolyásolná, ismernek 4. éve tudják ilyen vagyok)

2012. márc. 25. 17:45
 10/11 anonim ***** válasza:
én undorítónak tartom, de ízlések és pofonok, amúgy, akkor kontyba fogod vagy valami :)
2012. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!