Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 3-4éve vettem egy nivea...

3-4éve vettem egy nivea színezett hidratáló krémet, de alig használtam, szinte tele van, és az állagával sincs sztem semmi. Lehet még használni?

Figyelt kérdés

hugom néha azt használja, csak félek, lesz valami baja tőle, befogja a bőrét, vagy ilyesmi, mivel hogy barnás színű(színezett). Persze, eddig nem let semmi baja,meg én is kipróbáltam a kézfejemen. Felbontás után 2évig használható, az van a tubus hátoldalán. Erről lenne szó:

[link]


2012. márc. 23. 20:17
 1/9 A kérdező kommentje:
nem 2,hanem 1évig hassználható, le lett írva!
2012. márc. 23. 20:21
 2/9 anonim ***** válasza:
Dobd ki a francba azt lejárt már a szavatossága! Kiütéseket,allergiás reakciókat,viszketést okozhat nem éri meg, ha szereti vegyél neki egyet húsvétra:)
2012. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jó, de sajnálom kidobni:S olyan szép tónusú bőrt csinál amúgy..
2012. márc. 23. 20:32
 4/9 anonim ***** válasza:
tökmindegy, azért mondtam hogy vegyél egy újat! ahogy érzem fiatal vagy még akkor meg kérjél anyukádtól hogy megromlott a krémed, és szükséged van egy újra! Ne tedd tönkre se a saját se a húgod bőrét ilyen butaságokkal! Nem véletlenül nem szabad felhasználni 2 év után!
2012. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1évig használható.. csak elírtam..hát jó..csak kár, h nem használtam:S
2012. márc. 23. 20:40
 6/9 A kérdező kommentje:
lábfejre nem lehet elhasználni? hidratáló végülis
2012. márc. 23. 20:40
 7/9 anonim ***** válasza:
lábfejeden nem bőr van? dehogynem,úgyanúgy ott is allergiás reakciót válthat ki.. ne kockáztass vagy ne hallgass rám,nekem mindegy:)
2012. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dobd ki! Én is így voltam, sajnáltam kidobni egy alapozómat, ami csak fél évvel a szavatosság után járt, használtam, és tele lettem tőle pattanással! Azonnal repült a kukába!
2012. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tuti kidobnám :S
2012. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!