Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hidratáló testápolót...

Milyen hidratáló testápolót tudnátok ajánlani, ami? (Lent)

Figyelt kérdés

Hidratáló testápolót keresek, kissé száraz a lábamon a bőr.Viszont ami a hidratálás mellé fontos szempont lenne, hogy így a tavasz és nyár közeledtével szeretném, ha nem csak sima krém illata lenne, hanem valami finom mandulás, kókuszos, esetleg enyhe gyümölcsös, "parfümös".

Ismertek ilyen testápolót?

A dove nekem nagyon bevált, de mindnek olyan snassz illata van.:/


2012. márc. 14. 14:01
 1/2 anonim válasza:
Nekem nagyon bejött a Nivea Angel Star testápoló.. Este fürdés után mindig bekentem vele magam, többször nem és pár nap alatt teljesen jó állapotba hozta a bőrömet. Nem ragad, hamar beitta a bőröm pedig vakaróztam már annyira száraz volt. Meg ilyen kis "szárazfoltok" jelentek meg. Apukám kezén látszott a legjobban a hatása mert neki, hogy kint a téli hidegben a kocsit szerelte az ő keze annyira el volt hanyagolva, hogy kirepedezett és néha e-miatt vérzett is. Én meg este mindig mondtam neki, hogy kenje be aztán csak muszájból kente be és ő is elismerte, hogy nagyon jó! 3-4 nap után már sokkal kevésbé volt száraz. Nem volt rajta már akkor repedés sem. Nekem meg kellemesen puha lett tőle a bőröm. Az illata meg kellemes málnás (a rózsaszín flakonos van nekem). Ha a flakonban túl édes lenne az illata, ne aggódj a bőrödön kellemes és nem túl vad, de azért érzik. ;) Csak ajánlani tudom! :)
2012. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az ötletet!=)
2012. márc. 15. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!