Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vajon a kozmetikustol vagy a...

Vajon a kozmetikustol vagy a fogamzasgatlo tablettatol lett szebb a borom?

Figyelt kérdés

Mult het szerdan voltam a kozmetikusnal, vasarnap vettem be az elso szem fogamzasgatlot (Volina). Ma reggel mar alig voltak pattanasaim.

Szerintem a tabitol, de ilyen hamar hat az arcborre? (amugy nem pattanasok miatt szedem, nincs olyan sok)


2012. márc. 22. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudni így, én Belarat szedek nekemis rengeteget javított a bőrömön:)
2012. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos, hogy a gyógyszer segít inkább. Én 13 és 16 éves korom között havonta jártam kozmetikushoz, és sokáig nem javult a bőröm. 16 évesen mikor elkezdtem fogamzásgátlót szedni hirtelen olyan sokat javult pár hónap alatt, hogy azóta nem kell járnom kozmetikushoz. Persze, lehet, hogy az is szerepet játszott, hogy közben kiléptem a tinikorból. 20/L
2012. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kozmetikustól.Nem minden gyógyszer egyforma és az én bőrömmel semmit nem csinált.
2012. márc. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!