Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tavasszal is lehet természetes...

Tavasszal is lehet természetes módon barnulni?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy nem szoliban meg ilyen krémekkel.Ha igen,akkor hogyan??Köszi a válaszokat!:))
2012. márc. 21. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
apukám futás közbe tök sokat barnult:)
2012. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és mennyit fut??naponta?
2012. márc. 21. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet.

Én március elején kezdtem el hangolni a bőrömet a nyárra, 3x5 percet voltam szoliba, úgy terveztem, hogy márciusba minden héten 1x megyek szolizni, tehát még lesz két alkalmam.

Ezenkívül a felkészítésemhez hozzátartozik, hogy fokozatosan kezdek napozgatni. Elég kezdetleges megoldás, de a semminél több: ma délután kiültem az erkélyre egy székbe, egy másikra feltettem a lábam. Igazából összekötöttem a kellemeset a hasznossal: megszáradt a hajam hajmosás után, talán barnultam egy kicsit és relaxáltam. :)


A fokozatos napozást tudom neked ajánlani. Amikor teheted és jó az idő menj ki napozni, kezdetben elég 40-45 perc, vagy 1 óra. Naptejet azonban most is használj, persze, nem kell olyan nagy faktorszámú, mint nyáron, de kell egy kis védelem a bőrnek!

16/L

2012. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszii!!Ki fogom próbálni!
2012. márc. 21. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel eléggé melegen süt a nap és sokáig, már meg is fog fogni valamennyire. :) Persze nem leszel 1 óra tavaszi napozás után csokibarna, de egy kis egészséges színed lesz.


Ma pl. nagyon meleg volt délután, kifejezetten jóleső érzés volt, amikor kicsit feltámadt a szél és lehűtött.

Második voltam.

2012. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12km-t fut minimum de van h a kétszeresét:P
2012. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer a válaszokat!ment a zöld kéz..:))
2012. márc. 22. 07:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!