Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék természetes...

Hogyan tudnék természetes hullámos hajat csinálni természetes módon?

Figyelt kérdés

Szeretnék természetes hatású hullámos hajat, amit természetes módon szeretnék elérni (tehát a hajsütő, hajvasaló kizárva). Tegnap hajmosás után kicsit rászárítottam a hajamra, majd a még nedves hajam befontam kettőbe. Az eredmény jócskán alulmaradt a vártnál. Helyenként nagyon hullámos, helyenkén alig-alig.

Most várom, hogy kicsit kirúgja magát, hátha akkor természetes hullámos lesz.


Egyébként a hajam hátközépig ér kb (vagy talán kicsit feljebb), de ritkított és lépcsőzetes. A legrövidebb részek kb. a fülem aljáig ér.


Valami ötlet, amivel természetes hullámos hajam lehetne?


2012. márc. 15. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+curl+your..


itt vannak videók, hogy hő nélkül hogyan tudsz göndöríteni.

2012. márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik osztálytársam úgy csinálta, hogy 4 részre osztotta az egész haját (vagy többre, nem tudom már pontosan) és elkezdte tekergetni addig amíg a tekert haj a tekerés közben "magától" kis gumóba nyomódott a feje tetején. Most ezt vagy hullám csattal vagy hajgumival rögzítette, erre sem emlékszek pontosan:D Így feküdt le aludni és másnapra nagyon szép hullámai lettek:) Egyszer én is kipróbáltam, de én úgy néztem ki tőle mint egy bárány:D Remélem érthetően tudtam leírni:) 19/L
2012. márc. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2/2

ilyet én is csináltam csak egy gumóba. bár nekem úgy is tetszett az eredmény de azért nem mindig:D

mostmegyek hajat mosni épp és kiis próbálom ezt az otletet

2012. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket.

Ki fogom próbálni, bár én tényleg csak nagy, lágy hullámokra vágyom. Alapból sajnos szénakazal fejem van, tehát valamit muszáj kezdeni vele.

Ráadásul még mindig nem rúgta ki magát a hajam, szörnyen néz ki. :/ Pedig reggel óta ki van bontva, párszor át is fésültem, de nem igazán jobb.

2012. márc. 15. 15:59
 5/7 anonim válasza:
100%
megmosod samponnal, aztán 1 doboz sör, de azt nem mosod le(nyugi nem lesz szaga az alkohol ugyanis elpárolog) majd felkötöd, kb fél óra mulva hajhabozás után elkezded szárítania hajszárítő diffuz végével..nekem csavarótol és sütővel soha nem lett tartós. ezzela módszerrel bár lehet, nem az a rendezett szép hullámos, hanem kicsit oroszlános de tartós!barűátomnak is nagyon tetszik:)ja és szárítás után lakkozd!ezt a praktikán nekem fodrász ismerősom mondta..mert nem tudok bánnia hajsütővel, ezért nincs is és fonásban is béna vagyok:D ja és alulról szárítsd a hajad, vis a fejeddel a föld felé legyél
2012. aug. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fruktis hajhab... ha szög egyenes a hajad, akkor göndöritő tipusut, ha van benne amugy is hullám akkor elég a sima is (mert különben oroszlán fejed lesz)

törölközö száraz hajra vidd fel, ugy hoyg alulrol elkezded tolni a hajad felfelé (habbal együtt) Ha a fül magasságba értél, csatold oda... szárithatód vagy hagyhatod igy megszáradni, egyén függö, ki kell tapasztalni

2013. ápr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nekem magától göndör hajmosás után.de úgy tudod te is ezt megcsinálni hogy hajmosás után nem fésülöd ki a hajadat.igaz kócos lesz de megéri.és majd csak akkor fésülöd ki mikor már teljesen megszáradt. ilyen az enyém is: [link]

14/L

2013. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!