Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 30-40 éves vízhiányos, ráncoso...

30-40 éves vízhiányos, ráncosodó arcbőrre hatásos, minőségi krémet keresek, létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Piros tégelyes garnier.
2012. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na figyi! A legjobb a douglasban kapható Annemarie Börlind Rose Dew termékcsaládja. Arclemosó tej és az arckrém. Minőség!! Csak meg kell néznia 91 éves Annemarie Börlindet, aki a fejlesztő....hát simán letagadhat 20 évet.
2012. ápr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok...nem tudom mennyit szánsz krémre, de sztem próbáld ki. A douglasban sztem kis mintát is adnak belőle. Amúgy rendes kiszerelésben a lemosó 5100, a krém pedig 5800.
2012. ápr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hú, naggggyon szépen köszönöm, hogy írtál és ezt megosztottad velem. Igazán nagyon kedves vagy és sokat segítettél. Meg fogom venni. És köszi még egyszer, hogy fáradtál.
2012. ápr. 8. 22:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Az LL Regeneration termékcsalád is jó, az már inkább a 40-es korosztálynak való, kicsit erősebb. Mind2 nagyon jó. A Douglasban kérdezd meg melyiket ajánlják inkább a te bőrödre.
2012. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

dm-be vettem nekem ez vált be. Egész éjszakán az arcomon hagyom.

Balea vital aufbauende maske

Balea vital bőrmegújító arcmaszk 50 ml érett bőrre

2012. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm
2012. máj. 8. 15:44
 8/10 anonim válasza:

Hasonló az arcbörőm, mint neked, csak még a szárazságtól rettentően húzodik. Rengeteg krémet kipróbáltam,de nagyrésze a kukába landolt. A Következő módszer vált be.

Szappant az arcomáshoz tilos használni, nagyon szárít! Helyette arctej, tonikot használok.

Arcradír rendszeres használata,dm

Fent leírt Balea Vital maszk, estére mert nagyon zsíros, de jó!

Reggel, meg amikor nappal érzem, hogy nagyon húzodik az arcom, /Ne neves ki, nekem ez vállt be/

garnier vízmegkötő 24 órás hidratáló testápoló tej.

Igen az arcomra is használom a testápolót napi többször is.

2012. máj. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom, és nagyon kedves Tőled, h ezt megosztottad velem. Köszi szépen.
2012. máj. 10. 17:52
 10/10 anonim válasza:

Megírnád neked hogyan vállt be? 1-2 hét használat után?

Arcradírhoz nem írtam oda, hogy azért kötelező mert leszedi az elhalt hámréteget, így a krémek sokkal jobban beszívódnak az arcba.

2012. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!