Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik frizura...

Angyal97 kérdése:

Szerintetek melyik frizura szép? Melyik állna jól nekem?

Figyelt kérdés

Nemsokára ballagok és nem tudok dönteni. Nekem vállig érő, szökés barna hajam van, állig érő frufruval és kerek arcom .


Én ezekre gondoltam, de ha tudtok jobbat légyszíves linkeljetek.


Köszönöm mindenkinek!



[link]



[link]



[link]



[link]


[link]


[link]


2012. márc. 21. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszenek a frizurák, amiket belinkeltél, nagyon jó ízlésed van!:)

Csak az a probléma szerintem, tapasztalatból mondom egyébként, hogy ezeknek a lányoknak legalább hát középig érő hajuk van, de legalábbis hosszabb, mint a vállig érő, így nem fog úgy állni neked.

Nekem is a hasonló frizurák tetszenek, anno én is csináltattam hasonlót a szalagavatómra, de nem úgy állt, ahogy kellett volna, mert ha be van sütve a hajad, akkor az még feljebb fog ugrani és nem lesz ilyen.

Talán az utolsó, amit meg tudnának csinálni belőle.

2012. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Erre gondoltam amúgy, hogy sütés után így felugrik a vállig érő haj. Bár nekem ez is tetszik.

2012. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Majd még keresgélek.:)

2012. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amiket te linkeltél azok közül egyik se tetszik. a 3. válaszoló utolsó képe a legjobb. szerintem egy ballagásra nem illik az olyan haj, amit linkeltél, bocs.
2012. márc. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 3. válaszoló is én voltam, csak linkeltem egy képet arról, mennyivel lesz rövidebb a vállig érő haj, ha besütik.

Amúgy hasonló frizurákat linkeltem én is, amiket te, azért gondoltam hátha tetszik, ahogy látom, ráadásul néhányat ugyanarról az oldalról. Akkor bocsi.

2012. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, és várom a többit!! :D
2012. márc. 21. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:
elsőő
2012. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!