Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémmel gyógyíthatóak...

Milyen krémmel gyógyíthatóak a bőrhibák?

Figyelt kérdés

Nem akarok alapozót használni, régen nem is használtam olyan szép volt az arcbőröm, semmi szükségem nem volt rá, de most 1-2 éve olyan csúnya foltos lett, mintha pattanásaimból megmaradtak volna foltok, pedig nem voltam sosem pattanásos. Meg gyakran hámlik is az arcbőröm hiába kenem ki van száradva. Régen szerettem smink nélkül lenni, de így hogy ilyen az arcbőröm olyan ocsmánynak látom magam, meg olyan mintha ápolatlan lennék stb.

Nem elfedni akarom, hanem eltüntetni, Vichyről hallottam(de az nekem drága), +Körömvirágkrémet ajánlottak most azt kezdtem el használni, vannak még tippek, tapasztalatok?


2012. márc. 21. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
krémmel nem.Egy jól képzett kozmetikus végez hámlasztást , persze ebből több alkalom kell és szép hibátlan , feszes lesz a bőröd.
2012. márc. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valóban bőrcsiszolás kell.
2012. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!