Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok hajas laci...

Mit gondoltok hajas laci hajvasalóról?

Figyelt kérdés
Szerintetek télleg ennyire jó amennyire reklámozzák? nektek bevált? várom a véleményeteket.
2009. jún. 13. 00:43
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Semmit nem ér, vele reklámozzák, hogy vegyék!!!!!!!! Annál sokkal jobb is van.
2009. jún. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem ér többet egy egyszerű vasalónál. Göndöríteni bármilyen hajvasalóval lehet!
2009. jún. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Én vettem, hogy hullámosítsak... de az én hajamon egy darab hullámot nem csinált (egyenest se nagyon)... Mire a kedvesem poénból mondta, hogy próbáljam meg neki (félhosszú haj)... nna olyan szép hullámos lett, mint egy bodros hajú kis angyalka... :)


Szóval neki bevált, nekem nem annyira... :)

2009. jún. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
egyetértek az előttem szólókkal.egyik fodrász ismerősöm saját használatra kiváncsiságból megvette(tisztelője Hajasnak)szóval kipróbálta,és azt mondta nem rossz minőség,de a reklám-felár(+design) dobja meg az árat...igazából a gyakorlatban nincs különbség egy olcsóbb és e között...végülis nem bánta meg h.megvette,mert nagyon jó,egy fodrásznak úgyis kísérletezgetnie kell...de szerintem te ne vedd meg.
2009. jún. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
én megvettem, nem a göndörítőset, hanem amivel csak egyenesíteni lehet... Nem rossz, de nem is a legjobb! bár lehet túl sokat vártam tőle az ár meg a reklám miatt....
2009. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg ne vedd! Semmit nem ér! Sajnos a tapasztalat szól belőllem :( Kárnak adtam ki annyi pénzt érte.
2009. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg megveheted!Nagyon jó!Göndöríteni is lehet vele csak tudni kell!Egyébként nekem volt hozzá DVD is amin bemutatják(egy csaj saját haján), hogy hogy kell csinálni!Nekem volt olcsóbb hajvasalóm is,de ez ezerszer jobb annál!Elég egyszer vagy kétszer áthuzni egy tincsen a vasalót!Szóval szerintem van külünbség a hajsimítók között!De az igaz, hogy a reklám miatt ilyen drága(ám én karácsonyra kaptam)!:)
2009. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm a válaszokat =)
2009. jún. 15. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!