Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Garnier Color & Shine hajfesté...

Garnier Color & Shine hajfestékkel tapasztalatok?

Figyelt kérdés
vettem egy "nugát" árnyalatút, (6.23), előtte perfect mousse pralinét használtam, de az nem fogta be rendesen, és szőkésbarna hajamat szeretném kicsit sötétíteni. viszont nagyon félek, hogy túl sötét lesz, sokszor jártam már így más hajfestékekkel. van valami tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?
2012. márc. 19. 17:49
 1/1 anonim válasza:

Szia

Ha nugáttal akarod befesteni a hajad az fog rajta sötétíteni, de nem lesz sötétbarna vagy fekete a hajad tőle. Mivel a nugát a vöröses kategóriába soroljuk így egy közép barnás, vöröses árnyalatú színt kapsz majd. (Sajnos én is jártam már úgy mint te hogy egy sima barna festéktől is befeketedtem szóval meg tudom érteni a félelmed)

2012. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!