Lascalle kérdése:

Feketéből vörös?

Figyelt kérdés
Jelenleg fekete a hajam már egy éve, de szeretnék vörös lenni. Otthoni keretek között, hogyan lehetne ezt megoldani olcsón?
2012. márc. 19. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Feketéből vöröset kétféleképpen lehet csinálni.

1.Fodrászhoz mész,aki leszívatja a feketét majd vörösre festi(nem olcsó)

2.Otthon magadnak csinálod.Elkezded hagyni hogy a fekete hajfesték lenőjön,és elkezded fokozatosan a haj tövét vörösre festeni.(a többit felesleges mert a fekete úgyse fogja be a vöröset.) Ez nagyon lassú folyamat,és elég csúnya amikor negyedi le van nőve ahol a fej tetejénél vörös,de az aljánál fekete.Ezért érdemes levágni rövidre a hajat.(ha eleve rövid akkor gyorsabb lesz a folyamat)

2012. márc. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha otthon leszívatod magadnak, vagy fodrásszal csináltatod, helyből vöröset kapsz. Én is csináltam magamnak, szőkére festettem, és mivel az is befogta azt a leszívatott narancsos hajat, a vörössel se lenne gond.
2012. márc. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
milyen termékkel érdemes magamnak csinálni a szőkítést? illetve milyen árban van?
2012. márc. 19. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy fodrászkellékes oldalról rendeltem a netről loreal effasor por+hidrogén-peroxid. Maga a leszívatás párezer forintból megvan, plusz ugye a hajfesték ára.
2012. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm (:
2012. márc. 19. 19:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!