Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » HELP! Pattanásos hát ellen?

HELP! Pattanásos hát ellen?

Figyelt kérdés

Pattanásos a hátam nagyon és pár napon belül együtt leszek "úgy" álmaim pasijával, és nem akarok ezek miatt is feszengeni. Ajánlanátok valamit ellene? (Bőrgyógyász által ajánlott kencéktől még több lett) Légysziiii!!!!

előre is köszi

19/L


2012. márc. 18. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
napozz
2012. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
úgyúgy. napozz. a d-vitamin eltünteti. de mivel még nincs olyan jó idő, elmehetsz 1-2x szoláriumba is
2012. márc. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

talán próbáld meg a rossmann-os aloeverás arctisztítót a hátadon is.

én néha szoktam oda is alapozót és púdert rakni,hogy a páromnak kevésbé tűnjön fel,mikor együtt vagyunk.

2012. márc. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) A napozáshoz még hideg van, szoliba nem mehetek, mert van egy gyanús anyajegyem és extra fehér bőröm van. Azt az aloe verás cuccot kipróbálom
2012. márc. 18. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
miért mindig a kifogásokat keresed? 22 fok volt ma is anyukám...
2012. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
volt egy ismerősöm ilyen ő elkezdett fogamzásgátlót szedni és el is múlt neki! Nekemis anno az arcom pattis volt de mióta 4 éve fogamzásgátlót szedek már azoktól is megszabadultam ,elvétve van néha 1-2:)
2012. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!