Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos bőr ellen tanácsok?

Pattanásos bőr ellen tanácsok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 24 éves lány vagyok és még mindig sok a pattanás az arcomon, rendszeresen ápolom, de mióta egyszer elmentem kozmetikushoz és ő kinyomkodta mindet, rengeteg kisebb heg maradt az arcomon. Nem igazán tudom, hogyan lehetne ezeket eltünteni. Van esetleg tanácsotok, hogy mit használjak az eltüntetésre és hogyan előzzem meg az újabb pattanások kialakulását?
2011. febr. 15. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
24 évesen szerintem gyulladás okozza a szervezetben,ezt kellene kideríteni.Utánna lehet ápolni,lecsiszoltatni.
2011. febr. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász segíthet, bár én is tini koromtól kezdve küszködtem a pattanásokkal, akármilyen gyógyszert vagy krémet írt fel a bőrgyógyász, nem használt semmi. Aztán a fogamzásgátlót tanácsolta, amit már 5 éve szedek. Kb. fél év alatt szépen rendbe rakta a bőröm, most már csak menstruáció előtt 3-4 nappal jelenik meg egy-két pattanás az arcomon, egyébként semmi. A foltok és hegek pedig glikol- vagy gyümölcssavas hámlasztással szépen halványíthatók. Nem mondom, hogy te is szedj fogamzásgátlót, előbb mindenképpen érdemes bőrgyógyász segítségét kérni, mert valakinek beválnak a gyógyszerek vagy a krémek.
2011. febr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

25 éves lány.

2011. febr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mindenképpen menj el bőrgyógyászhoz ő tudni fogja mi a baj, és segít!!
2011. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!