Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit javasoltok pattanásos...

Mit javasoltok pattanásos homlokra/arcra?

Figyelt kérdés
18 éves L vagyok már kb 12éves korom óta pattanásos. Persze használok alapozót 2éve, mert zavar, (nem mindennaposan), minden nap megmosom szappannal (ez nem szárítja ki a bőőröm!) estére pedig krémmel kenem, néha arcszeszt is teszek rá. milyen módszert ajánlotok amitől elmúlhatna?
2012. márc. 15. 17:28
 1/5 Matrica3 válasza:
A garniernek van egy szalicilsavas arclemosója. Én ezt használom nekem jó. Árban is jó és nagyon sokáig elég. Krémezni kell utána,mert szárít,de van hozzá hidratáló krém is(Garnier pure active)
2012. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.kipróbálom.. és valami házi receptet tudsz még esetleg?olvastam valami élesztős dolgot is, állítólag használ
2012. márc. 16. 00:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Arcradír és egy pattanásos bőrre készült hidratáló krém.ez fertőtleníti a bőrt és tisztán tartja.
2012. márc. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem nagyon sokat segített, hogy teljesen leszoktam az alapozóról. Eltömíti a pórusokat, és csak még rosszabb lesz. Igaz, hogy így látszik meg minden, de sokkal kevesebb van!
2012. márc. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszöönöm szépen a válaszokat:)
2012. márc. 16. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!