Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 éves vagyok, (Lány) és...

14 éves vagyok, (Lány) és nagyon pattanásos sajnos. és már 9 évesen elkezdődőt! SOS mit javasoltok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

de nem csak az arcom, hanem a hátam vállam mellkasom !!

de nagyon !! és már mindent kiprobáltam minden hülye krémet tonicot és ne akar múlni egyszeröen !!

Ajánjatok házilag készitet dolgokat !! és mellé internetes melléklettel !!

válaszotokat elöre is köszönöm !!!!


2010. aug. 31. 09:56
 1/9 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Én inkább egy bőrgyógyász tanácsát kérném...biztos tud ezt-azt ajánlani a problémádra.
2010. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Cliniqe krémeket kipróbáltad már ?

Az nagyon jó:D

2010. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
bőrgyógyász!! én is voltam vele mitesszer pattanás stb... és kiirt 2 doboz ilyen zineryt-et ami tök erős és lásd egy hónapja gyönyörű az arcomon a bőr persze néha kijön egy de ha gyors lekenem akkor másnapra elmúlik. ha nem akarsz orvoshoz menni akkor a patikában van aknesol 1100-Ft ért ez is jó volt nekem.
2010. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
kozmetikushoz jársz? ha még nem, akkor menj el és ött szépen kitisztítják a bőröd, és a kozmetikus majd ad valami krémet!(nem tudom hogy milyen és hogy segit e) vagy ha nagyon nagyon pattanásos vagy, akkor pl.minden héten elmész egyszer kozmetikushoz, de ezt majd ő mondja meg hogy mikor menj legközelebb! a bolti krémek, tényleg nem jók, kár is költeni rájuk a pénzt!!!
2010. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ha ennyire komoly akkor szerintem a háti kotyvalékok nem igazán fognak használni. van egy olaj, Aknesol a neve. nekem ez segített.De lehet hogyha elmész egy bőrgyógyászhoz akkor ő többet tud segteni. Nekem is 2 évig gyulladt nagy pattanásaim voltak.Nekem például a kozmetikus hozta helyre. nem szabad piszkálni, hanem fel kell keresni egy kozmetikust, aki szakszerűen eltudja távolítani.Brutál fájdalmas, de 2 havonta, ha súlyosabb akkor havonta kell csak kezeltetni. Nekem 2 év alatt a gyulladt pattanásokból apró miteszerek lettek. =)- Igaz mind a mai napig kozmetikussal kezeltetem. de már nemis látszanak hogy vannak. =)

Hát remélem tudtam segíteni,és minél előbb neked is lesz javulás.

Amúgy lehet h valamire alergiás vagy,és az váltja ki.

Nekem például a vállamon voltak ilyen pattanások, amiket ha kinyomtam csak ilyen vizes anyag jött belőle. és a NAP okozta. mert érzékeny vagyok rá. :S

Szóval szerintem menj el egy bőrgyógyászhoz,ő tudja mit kell csinálni ;)

2010. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én évekig voltam pattis, tavaly elmentem a bőrgyógyászhoz, semmi különöset nem csinált, ránézett az arcomra és felírt egy mosakodó és egy éjszakai krémet (Duac gélt). Akkor volt olyan pattanásom, ami legalább 3 hete megvolt és a kenőcstől 3 nap alatt elmúlt. :) Szerintem nagyon megéri elmenni.


OFF: 3. válaszolótól szeretném kérdezni, hogy az Aknesol akkor kapható vény nélkül is? Mert a Duaccal annyi a problémám, hogy kb. 1,5 hónapra elég és mindig fel kell íratni, mert a gyógyszertárban nem tartanak nagy kiszerelésűt, mert elég drága lenne.

2010. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg menj el akkor bőrdokihoz,kérdezd meg mit ajánl,ha semmi jót,vagy az nem használ,van egy gyógyzser,Roaccutan a neve,kérdezd meg tőle felírja-e.Nagyon hatásos,én szedtem.
2010. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg szappannal bekenni kicsit rajtahagyni majd lemosni. az jól leszárítja a pattanásokat. nekem bevált remélem neked is jó lesz.
2010. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nAGYON SZÉPEN KŐSZŐNŐM A VÁLASZOKAT !! KI PRÓBÁLOK MINDENT!!!


kÖSZIKE NEKTEK MÉG EGYSZER

2010. szept. 2. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!