Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az anyajegyet hogy lehet...

Az anyajegyet hogy lehet szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
Nekem van egy kb1,5x1 cm-es anyajegy az alkaromon és zavar hogy szőrös..sokkal jobban mint alapból a kezem. és szoktam bortválni.de most le szertném gyantáztatni e karom és az a kérdésem hogy az anyjegyet is legyntázhatják? vagy hogy tuodm kíméletesen eltávolítani róla a szőrt?
2012. márc. 13. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Huh, én nem merném gyantáztatni. Akkor már inkább csipesz, de a legjobb lenne bőrgyógyászhoz fordulni, mert az anyajegyekből könnyen nagyobb baj lehet...
2012. márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
kisollóval is visszavághatod, és nem lesz baja az anyajegynek.
2012. márc. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az arcomon volt, de már eltávolíttattam. A legbiztonságosabb megoldás a kisolló. Gyantázni semmiképp,mert megsérülhet az anyajegy, és abból akár komolyabb szövődmény is kialakulhat.

Ha nagyon zavar, akkor menj bőrgyógyászhoz, és szedesd le. Apró heg marad csak,ami alig látszik.

2012. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hónom alatt van egy anyajegy, gyantázásnál a kozmetikus is mindig kihagyja, azt nem lehet gyantázni, mert megsérülhet. Maradj a borotvánál, de azzal is csak óvatosan.
2012. márc. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!