Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg ennyire jó ez a...

Tényleg ennyire jó ez a Garnier BB Krém?

Figyelt kérdés
Olvastam róla jót is, rosszat is, és nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy milyen lehet, de ahhoz nekem kicsit drága, hogy zsákbamacskaszerűen megvegyem. Akinek már volt, és használta, leírná, hogy miket tapasztalt, és hogy megéri-e megvenni?
2012. márc. 13. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Semmit nem ér...új vegyszer,aminek nagy feneket kerítenek...nem lesz szebb tőle a bőröd,a természetes alapanyagú arcpakolásokkal többet érsz,és sokkal olcsóbbak...
2012. márc. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, tegnap vettem belőle még egy dobozzal, mert le volt akciózva, pedig még a másik dobozom sem fogyott ki :-)Olyan mint egy színezett nappali krém,jó az állaga, finom az illata, nem zavar mint egy alapozó, amit esténként alig vártam,hogy lemossak. De tény nem fed annyira, inkább csak szép színt ad a bőrnek. Én nem bőrhibák elfedésére használom, mert szép a bőröm, csak egy kissé fakó.Más is észrevette a változást amikor kentem magamra, az én arcom tényleg életre kelt tőle :-) Úgyhogy én csak jót tudok mondani róla. De lényeges, hogy melyiket választod, mert 2 féle van, az egyik normál, kicsit sötét színű, a másik világos bőrre van. Ha nem alapozónak akrod használni, akkor én csak ajánlani tudom.
2012. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó hosszászóló vagyok.

Még annyi a krémről, hogy többen írták fórumokon, hogy kifényesedett a krémtől a bőrük. Nekem száraz a bőröm, és én nem tapasztaltam, de lehet, hogy zsírosabb bőrön tényleg olajosabb hatású lesz. Ha száraz, vagy normál a bőrtipusod, akkor szerintem neked is jó lesz.

2012. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem alapozónak akarom használni, hanem mert nekem is fakó, élettelen a bőröm, t vonalban normál, az orcáim viszont szárazak, ezért gondoltam, hogy ezt a krémet kipróbálom, hátha... :) Köszönöm szépen a válaszodat! :)
2012. márc. 13. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Az eredeti ázsiai bb krémek tényleg jók, de ez csak azok gyenge, nyugati utánzata. Szerintem se vedd meg, mert nem éri meg, tényleg nem lesz tőle szebb a bőr, nincsenek benne természetes, jótékony összetevők és a fedése is rossz. Itt olvashatsz róla egy tesztet, ahol egy igazi bb krémmel hasonlítják össze: [link]
2012. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!