Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudok valahol kapni 5000 ft...

Tudok valahol kapni 5000 ft alatt jó minőségű hajvasalót? Nektek milyen van? Megvagytok vele elégedve? Mennyiért vetted?

Figyelt kérdés
17/L fontos lenne!:-)
2012. márc. 10. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
én leárazáskor vettem egy remington hajvasalót olyan 4,5 ért, azt hiszem 6-ról volt leárazva(vagy 6,5-ről?! nem tudom), de sajnos nem hőfok szabályzós, hanem sima 210 fokos és nagyon károsítja a hajam. ha tehettem volna akkor nem sajnálok rá még 1-2 ezret és veszek egy olyat, amin lehet ezt szabályozni. úgyhogy én azt ajánlom, hogy ha tudsz, akkor inkább vegyél egy olyat, amin lehet szabályozni a hőmérsékletet, bevonatos is, és ne nagyon nézd az árát.(mármint ha 6-ért, vagy 7-ért kapsz ilyet, akkor ne azon a 2 e Ft-on vacilálj, mert ha hamar tönkreteszi a hajad, akkor utána nem tudsz mit csinálni, és vagyonokat költhetsz a rendbehozására, vagy rendben tartására.)
2012. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jó minőségűt 5 ezer alatt? sehol, mivel nincs ilyen!! Igaz már nagyon lecsökkent a minőségi hajvasalók ára de 10 felett van egy normális hajvasaló..Nekem Belissima imetec van 4 éves és még kopás sincs rajta, de nem is szénaboglya a hajam pedig festett szőke vagyok és mindennap vasalom! Ne a hajvasalón spórolj mert évekig kitartó dolog és 10-15ért már jó minőségit kapsz ami évekig elkísér! Remélem tudtam segíteni
2012. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is remington vasalóm van, nagyon szeretem, egyetlen nagy problémám, hogy nem állítható a hőmérséklet. Amikor anno 3 éve megvettem a hajvasalómat örültem, mint majom a farkának. :) 5000Ft-ért vettem akciósan. Ez a 2. hajvasalóm.

Előtte egy noname (vinchi) hajvasalóm volt, állítható hőmérsékletű, a max. 190°C volt, de nem vasalta ki rendesen a hajam. Éppen ezért örültem a remingtonnak annyira.


Mai fejjel már inkább adnék ki érte 7-8000Ft, ha kell, csak lenne hőszabályzós.

Mindenképpen érdemes jó minőségűt pl. remington vagy babyliss venni és állítható hőszabályzósat.

16/L

2012. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy sima "no name" hajvasalóm van (TechnoStar). 3 éve vettem, kb. 2500 Ft volt. Hőfokszabályzós (max. 210 fok), kerámialapos, rendesen kivasalja a hajamat.
2012. márc. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 2 évvel ezelőtt vettem remington hajvasalót 10.000 ft-t. kerámia lapos, 210° a max hőfok.
2012. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!