Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez hülye ötlet?

Szerintetek ez hülye ötlet?

Figyelt kérdés
Ez volt életem leghülyébb döntése, levágattam a hajamat úgy, hogy kicsivel váll fölé érjen. Iszonyat hülyén áll, mert oldalt kiáll :| Úgy nézek ki komolyan mint valami gomba. Azon gondolkodtam, hogy amíg meg nem nő (szerencsére gyorsan nő), begöndörítve fogom hordani, hátha úgy nem néz ki annyira hülyén. Szerintem nem fog kelleni naponta, mert alapból is kicsit hullámos, hanem úgy kétnaponta. Meg aztán hétvégén se csinálnám meg. Ezzel nagyon roncsolnám? No meg ha hajregeneráló samponnal mosnám? Ja és akkor kb meddig fog érni?
2012. márc. 9. 20:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint úgyértem meddig fog érni ha begöndörítem (ugye váll fölé ér valamivel)
2012. márc. 9. 20:20
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Próbáld ki és kiderül,hogy jól áll-e úgy+Aztán ha nem tetszik,megmosod a hajad és kész!:)
2012. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
arra azért számíts hogy göndörítésnél mégjobban össze fog ugrani, ha viszont kivasalod hosszabbnak tűnő hatást fogsz elérni!
2012. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszer én is így jártam, itthon már majdnem sírtam, hogy ennyire hülye nem lehetek. Aztán visszamentem és megkértem, hogy nagyon ritkítsa ki. Így nagyon jó lett a fazon. Befestettem feketére, amikor kivasaltam 3 napig állt ahogy kellett, egyáltalán nem volt vele gond. Volt olyan is, hogy hajvasalóval begöndörítettem, akkor is bírta elég sokáig.

Most már hosszú barna hajam van( eredeti) de sehogy nem akar megállni...

Ha küldesz róla egy képet, megpróbálok valami tippet adni :)


19/L

2012. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mivel formázod. Ha hővel, az erősen tönkreteszi. Ha pl szivacsos hajcsavaróval, az kevésbé. Diffúzor sem épp jó, de nem teszi rögtön tönkre.

Az meg, hogy meddig ugrik fel, függ attól, hogy mekkora hajsütőt/csavarót használsz ugye, minél kisebbet, annál rövidebbre ugrik be.

De szerintem azért próbálj más megoldást is keresni, mert a göndör haj még akkor is nyűg, ha természetesen az, kétnaponta nekem ugyan nem lenne kedvem/időm megcsinálni. :D Minden reggel vacakolni kell vele, hacsak nem ülve alszol. :D

De hát kipróbálod, és megtudod, nem kell állandóan ugyanolyan hajjal flangálni, nem vagy te animefigura. XD

2012. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a hullámos/göndör módszer nem rossz ötlet, viszont először természetesebb módszerrel próbálkozz, pl.

- Szivacsos hajcsavaró.

- Tincsenként a majdnem száraz hajat feltekerni kics csigákba és hullámcsattal rögzíteni.

- Tincsenként zoknira feltekerni a hajat és a hajtőnél a zoknit áthúzni (és akkor csak a zokni látszik, a haj nem, remélem érhető).

- Alufóliával is meg lehet csinálni, hogy levegősre gyűröd és tincsenként feltekered a hajad és az alufóliát keresztbe áthúzod és összetekered.

Ezeket érdemes egész éjszakára így hagyni és reggel kibontani. Utána ritka fogú fésűvel vagy az ujjaiddal megigazgatod, esetleg lakk és kész is. :)

Ezek nem annyira károsak, mintha hajsütővel vagy hajvasalóval csinálnád.

Ezenkívül kipróbálhatod azt is, hogy a majdnem száraz hajad befonod és úgy hagyod éjszakára.

16/L

2012. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Akkor szerintem azt csinálom, hogy hajcsavarókkal begöndörítem, megnézem, hogy jó-e, aztán ha jó, akkor úgy lesz egy darabig és minél előbb kiritkíttatom :) Köszi mégegyszer.
2012. márc. 10. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!