Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek? Hülye ötlet?

Szerintetek? Hülye ötlet?

Figyelt kérdés

Egy kissé elhíztam a fog.gátlótól, most váltottam egy alacsonyabb hormontartalmúra (2 hónapja). Ez már jó, nem hízok mellette, viszont fogyni sem tudok.

Arra gondoltam, hogy abbahagyom a szedését egy kis időre,

lefogyok, és újrakezdem. Szerintetek?


2012. jan. 4. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg a nőgyógyászod. a fogamzásgátlóval nem érdemes kísérletezni :)
2012. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát Ő elég fura fazon, már akkor is pofákatt vágott,mikor alacsonyabbra akartam váltani a hízás miatt.

Nem érti meg,milyen fontos ez Nekem...

2012. jan. 4. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ez akkor sem kifogás. ha így félsz a véleményétől, akkor csak keress fel egy számodra szimpatikus szakembert. tudom, hogy nem dolgom őrizni téged, de ez tényleg nem játék.
2012. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is vissza az orvoshoz...

Egyébként pedig, hiába fogysz le, a hormontartalmú gyógyszertől hamar visszaszeded az "elvesztett" kilóidat ismét.

2012. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha abbahagyod, min. fél év szünetet kell tartani. Ha neked ez oké, akkor megteheted. De... a terhesség is hízlal. Döntsd el, mi fontosabb, mert ha nincs szükséged fog.gátlásra, akkor mindek szeded, ha meg szükséged van rá (erre a fajtára), akkor hogy akarod abbahagyni?
2012. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!