Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszúhajú fiú vagyok, hétvégé...

Hosszúhajú fiú vagyok, hétvégén jelmezes bálra készülök! Nőnek öltözök be! Hajam, és ruhám milyen legyen?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 12:42
 1/2 anonim válasza:

Miniruha vagy hosszúpulcsi. Jó lenne ha tudnál magassarkuban menni....

Hajad, göndör és félig feltűzött

+fülbevaló

+nyaklánc

+karkötő

+gyűrű

Vigyázz, hogy ne örömlányos, hanem sexy legyen!

2012. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Amit előttem írtak az jó, én még pár dolgot tennék hozzá:

a hajadat ki is vasalhatod, göndörítéshez sztem kérj meg vkit

arcszőrzeted ne felejtsd el leborotválni rendesen. meg a hónaljad is, ha olyan felsőt veszel fel. Ha bátor vagy még a lábad is legyantázhatod...

miniruha vagy akár felvehetsz egy szoknyát is, meg persze vmi (csillogós, szexi, rózsaszín vagy akár fűzős, stb lényeg legyen lányos) felsőt.

harisnya ami lehet nejlon vagy necc. attól függ röhögésre akarod-e bírni a népet mert akkor belefér a neccharisnya+lábszőrzet :D egyébként vmi feketét ajánlanék, vagy latex leggings? hát ha extra bevállalós vagy :D

magassarkú: nem fogsz könnyen találni, hacsaknem kicsi a lábad.. keress egy nagyobblábú csajt és kérd el az egyik csizmáját vagy cipőjét. ha jót akarsz magadnak minél kisebb sarkút. ha tűsarkút kérsz akkor gyakorolj előtte mert abban a pillanatban hasra fogsz esni különben. :D ha nincs ilyen csaj ismerős akkor sztem egy kínai rózsaszín strandpapucs is megteszi

jó sok smink: alapozó, rúzs, szemfesték. körömlakk, ami legyen vmi szép színes, vagy lehet venni olcsón ragasztós műkörmöt ami aztán egész könnyen lejön.

ha nem akarsz kinézni úgy mint egy bohóc mindenképp kérd meg egy lány ismerősödet (úgyis kell vki akitől ruhát kérsz kölcsön, hacsak nincs ennyi fölös pénzed) h segítsen pl kisminkelni :) segíthet összeválogatni a ruhákat, megcsinálni a hajad ilyesmi..


amúgy tök jó buli mi is öltöztettünk meg sminkeltünk ki anno srácokat és írtó vicces volt :) magassarkúban egy métert se tudtak menni, erre készülj fel :)

2012. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!