Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék egy frufrut, hülyeség?

Szeretnék egy frufrut, hülyeség?

Figyelt kérdés
kb 2 éve volt rendes frufrum, és akkor hülyén állt, mert nagyon kerek volt a fejem, akkor még szőke voltam, most vörös vagyok és fogytam pár kilót, meg ahogy nőttem, kicsit megnyúlt a fejem, de szerintem azért még mindig kerek, de most nagyon szeretnék egy sima, egyenes frufrut, nagyon hülyén állna?? duci vagyok :S
2012. márc. 7. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg oldalfrufru? :) Egy hosszabb fajta..és talán meglátod abból kb. hogy állna a sima :) én úgy szoktam hogy elől ami van haj annak a végét a homlokomra teszem hogy hogy állna..és még mindig rosszul mert nekem is kerek fejem van :D
2012. márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát most ilyen hosszú oldalfrufrum van, próbáltam én is odarakni de nem sikerült sose rendesen xD
2012. márc. 7. 15:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak..nekem se xDD :'D
2012. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hú, sima egyenes frufrut szerintem nagyon ne, főleg, hogyha még alkatra is pufi vagy, netán az arcod is az kicsit. Tovább zömökít.

Egy féloldalas, nem túl tömött frufru valószínűleg jobb lenne, feldobná az arcod, és a frizud, de könnyebb eltűntetni, ha mégse állna jól.

De ha ez minden vágyad, próbáld ki, hát legfeljebb megéled életed egy rossz-haj fejezetét. :D

2012. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát megcsináltattam az egyenes frufrut :D mindenki dicséri hogy sokkal jobban áll, mint az oldalfrufru :D most ki van vasalva az egész hajam, és tök jól megnyújtja a fejem (persze csak optikailag xD)

meg hát végülis egyszer mindent ki kell próbálni :D

2012. márc. 8. 17:37
 6/8 anonim ***** válasza:
:)) Na..azt nem írtam hogy persze vannak kivételek..Például Miley..meg te..:D.lehet hogy egyszer én is kipróbálom :) Úgy ahogy most épp azon vagyok hogy újra fenékig érjen a hajam..de egyszer ki akarom próbálni a vállig érőt..mert a tépett hajam legrövidebb része olyan mintha rövid lenne és jól áll nagyon :D Tavaly is vállig érőre volt vágatva..most mell alá ér csak nem emlékszem hogy nézett ki..xdd
2012. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

szerintem próbálj ki mindenféle frizurát, ami teccik, és addig, amíg nem leszel nagyon öreg :D

mert nekem elég rossz a vénasszonyokon látni az olyan élénkvörös hajat amilyen nekem van xD

sok sikert a frizurákhoz :D

2012. márc. 9. 23:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi :D Az biztos hogy kipróbálom..max ami hajat levágnak felrakatom póthajnak ha sz@rul áll és megoldva :"DD..
2012. márc. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!