Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek is érdemesebb egy...

Szerintetek is érdemesebb egy havonta vagy két havonta elmenni kozmetikushoz, mint az arcradírokat, tonikokat, arctejeket, arckrémeket venni amik semmit sem érnek?

Figyelt kérdés

Szeretnék inkább kozmetikushoz járni ha az anyagi helyzet úgy engedi..Szerintem sokkal érdemesebb lenne 2000 ft-ért csinálja ez a kozmetikus az arckezelést.Barátnőm is jár annyira szép bőre van Istenem..

15/L


2012. márc. 2. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Kettő együtt az igazi..nem feltétlen az agyon reklámozott cuccokat kell venni,kozmótól kérdezd meg mit ajánl neked,a bőrtípusodra, így megfelelően ápolhatod.De az arcradír minden bőrtípusra való asszem,úgyh az sosem árt:)Az arckrém meg pláne jó dolog:)
2012. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az #1 mondja, én is járok kozmetikushoz, plusz itthon is kezelem, a kettő együtt hatásos. :)

17/F

2012. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én három dolgot használok az arcomra: garnier bőrregeneráló(sminkelés előtt mindennap és arctisztítás után használom-kéthetente),dalacin T,és sima olcsó arcradír...jobban kitisztítom az arcom,mint eddig bármelyik kozmetikus,akinél jártam.Eddig minimum 100.ezret elb*sztam kozmetikusra 12éves koromtól 22éves koromig.De a mitesszereim egyik sem tudta eltűntetni.Na már 2éve csak ezt a 3 terméket használom(+sminklemosó este) és kéthetente kigőzölöm magamnak az arcom és ki is nyomom az összes mitesszerem.Gond egy szál se nálam:)


Ha jársz kozmetikushoz is kell használod különböző termékeket..


Amúgy attól még nem lesz szép bőröd, hogy jársz kozmetikushoz.Sokban genetika és környezetfüggő is..plusz táplálkozás,hormonok stb....

2012. márc. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az alap tisztítást otthon kell elvégezni.Arctej,tonik arckrém.
2012. márc. 3. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!