Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajvégápolót le kell e mosni?

A hajvégápolót le kell e mosni?

Figyelt kérdés

vizesen tettem rá, de nagyon zsiros. Mielott meg valaki irna, el tudnam olvasni a tajekoztatot, de nem ir semmit rajta... es neten is kerestem, semmit nem talaltam rola.

Esetleg ismeri valaki? "CAMIL Professional Restoring Serum " Ezt irja rajta. Ja es ajandekba kaptam...


2012. febr. 29. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem minden hajvégápolót le kell mosni.
2012. febr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szilikonos/olajos? Ezeket nem kell lemosni, mert elvileg védőréteget képeznek a hajszálon, hogy az ne tudjon károsodni. Ja és szárazon kend fel csak a hajvégekre és csak egy kis mennyiséget használj. Nekem kallos van, de szerintem hasonló lehet ez is.

Remélem segítettem

2012. febr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A hajvégápolót nem kell kimosni a hajból. Valószínűleg túl sokat tettél a hajadra. Velem is előfordult már, ilyenkor megpróbálom "kifésülni" belőle, ha nem megy, akkor ki kell mosni.
2012. febr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hat olajos... Em vizes hajra tettem fel... az baj?
2012. febr. 29. 18:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Bajod éppen nem lesz tőle, mosd le ha nagyon zsírosnak érzed. Aztán csak száraz hajra használd és csak egy picit kenj rá, mert ha sokat kensz, akkor tényleg jó zsíros lesz.
2012. febr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell száraz hajra tenni, lehet nedvesre/törölköző szárazra is.
2012. febr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is kallos hajvégápolóm van, ezt nem kell kimosni.

És a legtöbb hajvégápolót sem kell kimosni.

Nekem úgy a legjobb, ha akkor teszem a hajamra, amikor már majdnem száraz, szóval épphogy csak nyirkos. És csak egy borsónyit oszlatok el a hajvégeken.

2012. febr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem kell le mosni!
2012. febr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen hajvégápolót használsz?
2012. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell lemosni.

A hajvégápolókat lehet hajmosás előtt vastagabban (de szerintem ez felesleges) vagy nedves/törölközőszáraz hajon vagy már a kész frizurán. Én száraz hajamon szoktam legvégül eloszlatni 1-2 borsónyit...és csak a hajhosszra, töveket kihagyva.:)

Arra azért figyelj, hogy ne olyat vegyél, ami szilikonos, mert az mindent csinál, csak nem ápol...:) Lehet szép tőle, de csak egy réteget képez a hajon...és ha hajat mosol és nem használod akkor olyan a hajad, mintha soha se használtad volna.

Én a Gliss Kur hajolajával vagyok nagyon megelégedve, ez 75 ml, és 2000 valahány...elég drága, de sokáig elég, meg van, hogy leakciózzák.

Vagy gyógynövényboltban kapható kókuszolaj. Én 120 ml-t vettem 1490 forintért...ha 24 fok alatt tárolod viaszos állagú...és kicsit kell felkaparni, majd a kezed melegétől megolvad és jól eldolgozható a hajba, és az tényleg táplál, mert csak kókuszból áll, semmi másból.:)

2012. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!