Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszárító valóban serkenti...

A hajszárító valóban serkenti a korpásodást?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy az utóbbi időben (amióta elkezdtem hajszárítót használni), a fejbőröm kicsit korpásodik. A hajamra csak hajhabot használok, csakis hajmosás után, semmit egyéb hajformázó szert, amitől korpásodhatna.
2012. febr. 29. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem a hajszárító lehet az oka, mert magamon is megfigyeltem. Gondolom szárítja a fejbőrt.
2012. febr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is azért, mert szárítja a fejbőrt, meg ha abbahagyod a szárítást, és kilépsz a meleg fürdőszobából, a fejbőrödet sokkhatásszerűen éri a hideg, és attól is korpásodhat.
2012. febr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az orvosom mondta azt, hogy ha nem szárítom meg csontszárazra a hajam, de legalábbis a fejbőröm akkor leszek korpás. Bár szerintem a genetika ebben is alaposan benne van, azt tartják h a korpát megszüntetni nem tudod, csak sakkban tartani. 20 éves kortól a változó korig a leggyakoribb, aztán a hormonális változásokkal elmúlik.
2012. márc. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 klaudiazz válasza:
Pontosan a száraz fejbőr mait leszel korpás
2012. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 klaudiazz válasza:
*vagyis a hajszárító=száraz fejbőr=korpásodás = ide írkálsz....
2012. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!