Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasaló és göndörítő egyben?

Hajvasaló és göndörítő egyben?

Figyelt kérdés

Szóval tudnátok nekem ajánlani olyan kis hajvasalót ami göndörítő is egyben ?

Van nekem régóta egy ilyenem, csak elég gagyi márkájú és félek hogy tönkre vágja a hajam. ezért valami ilyesmit keresnék jobb márkák terén


2012. febr. 24. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly nézegettem hajvasalókat, bár nem volt szempont, hogy göndörítő is legyen, viszont miközben nézegettem, láttam ezeket a "2in2"-eket is. Sokkal drágábbak mint egy normál:D Én végülis egy REMINGTON S2002-t vettem, nagyon jó, semmi gond nincs vele és a lényeg: ezzel is lehet göndöríteni is, mivel egy kicsit a másik fele is átmelegszik (nem nagyon). Én youtuben találtam videókat, hogy hogyan göndörítsünk hajvasalóval. Azóta is ezt használom, ha hullámos hajat szeretnék és teljesen jól működik mindkét funkcióként! :)
2012. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem, hogy még ha egy jó márkájút is használsz, akkor is kell valami hővédő:)
2012. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem remington sleek and curl-öm van,jól vasal és jól göndörít...
2012. febr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez van:


[link]


Szuper! Vasalás és göndörítés is csak 15 perc az egész hajamra, és kész a frizura. És állati tartós is, valamint előnye, hogy 160 fokon is lehet vele vasalni, azaz kevésbé károsít, mint a többség, amelyekkel 180-200 körül lehet.

2012. febr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ohh...Köszönöm

de tudom hogy vannak olyan hajvasalók amikkel göndöríteni is lehet , de nekem olyan kéne, ami rendesen úgynéz ki mint egy hajsütő és lehet vele vasalni is.

háát mindegy azért köszönöm

2012. febr. 27. 10:54
 6/7 A kérdező kommentje:
2012. febr. 27. 10:57
 7/7 A kérdező kommentje:

ilyenem van , amit linkeltem ..

és ilyen is kéne csak nem ilyen 3000 ft-os , mert az oylan is...

2012. febr. 27. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!