Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusok! Ezzel mit...

Kozmetikusok! Ezzel mit szokás kezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mostanában elég sok pattanás kijön rajtam, amiket szerencsére pár nap múlva sikerül is eltűntetni, viszont nem véglegesen, mivel miután az első pár napban ugye szépen kenegetem őket és le is száradnak, de utána a bőr alatt még mindig érezni, hogy "ott van", illetve némelyiknek még kicsit sötétebb is marad a helye.Tudnátok valami tippet adni hogy tűntessem el ezeket, vagy mit kezdjek velük?

Előre is köszi a válaszokat!


2012. febr. 24. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Járj el nagykezelésre és használj arcradírt, nekem ez jött be. Valamint a nagyobbakat kenegesd Bepanthen krémmel, vagy körömvirágkrémmel.
2012. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek a pattanások mélyek és az alsóbb rétegekben maradhatott gyulladás ezért is érzed és ezért piros is.Irritálja a szöveteket.Kozmetikust ajánlanék aki megnyitja ezáltal ki tud ürülni.
2012. febr. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!