Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb választás?

Melyik a jobb választás?

Figyelt kérdés

1. hosszú vagy félhosszú haj, amivel igazán nem kezd semmit sem a viselője

2. egy jól megválasztott rövid fazon, ami jól áll és kiemeli az arc szépségét


Azért kérdezem, mert általában azzal a véleménnyel találkozom, hogy egy nőnek legyen hosszú haja még akkor is, ha az csak lóg, vagy maximum copfba van fogva és egyebet vagy nem akar vagy nem tud vele kezdeni. Mert a haj a nőiesség jelképe, nyilván minél hosszabb, annál nőiesebb az illető. Véletlenül sem unalmas és átlagos... persze most nem a gyönyörű esésű, göndör fürtökről beszélek, hanem egy sima, egyenesen lógó hajról.


2012. febr. 22. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint jobb ötlet, ha valakinek inkább rövid, de előnyösebb haja van, mint hosszú, de előnytelen. Igaz, hogy a hosszú haj szép és nőies, de ha egyszerűen nem áll jól az illetőnek, akkor oda a varázs. Egy rövidebb, jobban eltalált frizura, ami kiemeli az egyén szépségét, sokkal előnyösebb lehet, hosszúság ide vagy oda. :)

22/L

2012. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Férfiként azt mondom, nem a hajhossztól függ a nőiesség mértéke. Láttam már elképesztően szexi, nőies, rövid hajú lányt, és láttam már hosszú hajú, kevésbé nőies lányt is.

A nőiesség szerintem leginkább a viselkedésben, kisugárzásban mutatkozik meg, tehát nem feltétlen a külső jegyekre kell gondolni.

Ehhez még hozzá jön az is, hogy kinek milyen az arca, ugyanis ahhoz kell igazítani a haj formáját, hosszát stb.

A másik, hogy ha valaki rövid hajjal érzi jól magát, akkor legyen rövid a haja, ne foglalkozzon azzal, hogy néhány ember szerint az nem nőies!

2012. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, ezeknél a kérdéseknél mindig jön egy rakás pasi meg lány, hogy a rövid haj nem nőies.


Én meg azt gondolom, hogy aki nőies, annak bármilyen haja lehet, az marad.

A magam részéről azokat a dolgokat, amiktől nő vagyok, még csak nem is a fejemen hordom.


Volt derékig érő hosszú, sötétbarna egyenes hajam, most 4 centis. Sokkal több bókot kaptam, mióta ekkora.

2012. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kinek mi áll jobban,melyik emeli ki jobban az arcot és az egyéniséget.

Lehet valaki hosszú hajzuhataggal abszolút fiús,vadóc,és lehet valaki rövid frizurával a nőiesség megtestesítője.Nem a hajhosszúság függvénye a dolog.

2012. febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már fenékig érő, és kleopátra fazon is. Amúgy szerintem a félhosszú, vagyis váll alá érő tépett vagy lépcsősen vágott frizura a sok nőnek jól áll, illetve a rövid és váll feletti frizurák.

Hosszú haj csak a kellően dús és tartással bíró hajban jó.

Nekem is hosszú általában a hajam, de sajnos mintha ritkult volna, így gondolkodom rajta, hogy vágatok belőle.

2012. febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!