Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ballagás! Haj? Cipő? Smink?...

Ballagás! Haj? Cipő? Smink? Bankett?

Figyelt kérdés

szőkésbarna hajam van és hosszú nem tudom hogy milyen legyen ..:S nem szeretném feltűzni! a cipőm az fekete lesz de nem szeretnék 12 centis cipőket mint sok helyen hallom hanem max 10 centiset vagy 8cm..sminket valami natúrt gondoltam de olyat ami azért kicsit mutat is és illik a fekete fehér ruhához is jja és kék a szemem:)..bankett ruha pedig nálam elég kényes mert 165 centi vagyok és 57 kiló ami szerintem elég sok :S pánt nélkülit semmiképpen nem szeretnék..

bocsánat ha nagyon hosszú lett de már nem olyan sok idő van ballagásig és ezt mind bekéne szerezzem:S

LINK NAGYON FONTOS LENNE!:S


2012. febr. 21. 22:11
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. febr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

nekem így lesz a banketten a hajam.

14/L

2012. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2012. febr. 22. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!